Rüyada deve görmek ne anlama gelir?

Genelde filmlerde ıssız çöllerde kalmış insanlar, rüyalarında ya da seraplarında deve görürler. Peki gece uyuduğumuzda ya da gündüz şekerlemeler yaparken rüyamıza giren develer ne anlama gelmektedir? Rüyada develere bindiğimizde, deve kestiğimizde ya da deve gördüğümüzde bunun anlamının ne geldiğini hep birlikte inceleyelim.

Yaşam 20.01.2021 - 20:00 20.01.2021 - 20:00

RÜYADA DEVE GÖRMEK

Rüyanızda deve görmeniz yolculuğa ve kadri kıymeti yüce olan bir kimseye işarettir. Bu tür rüyalar gören kimseler genelde hayatlarına kadri ve önemi yüksek olan kişilerin gireceği ya da böyle kişilerle temasa geçeceği anlamına gelmektedir. Bazen de bir yolculuğa çıkılacağı ya da yakın bir kimseden yolculuk haberi alınacağı anlamına gelir.

RÜYADA DEVE SÜRÜSÜ GÖRMEK

Rüyada deve sürüsü görmek rüya sahibinin kendi küçük ya da büyük ailesinde söz sahibi olacağı anlamına gelir. Sözü dinlenen ve dediği yapılan bir kimse olacağı anlamını taşır. İş hayatında da önemli işlere atılacağı ve bu atıldığı işlerde ve yaptığı projelerde hep başarılar elde edeceği anlamı da taşır. Bu iş yükü altında sözü dinlenen aklına danışılan tek kişi olacağı da söylenir. Bu şekilde iyi kazançlar kazanacağı da söylenir.

Yorumlar