Rüyada Dinozor Görmek

Rüyada dinozor görmek, üstesinden gelemediği büyük bir işi, hiç ümit etmediği bir kimseden yardım görerek başarmak şeklinde tabir edilir.

Yaşam 29.01.2021 - 19:00 29.01.2021 - 19:00

Rüyada Dinozor Görmenin Anlamı ve Yorumu

Dinozor görmek, sıkıntı ve sorunlarının üstesinden gelmeye aynı zamanda Rüyayı görenin güçlü bir karakter olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin Ailesine daha çok zaman göstereceğine, iş hayatında başarı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Dinozor Yavrusu Görmek

Dinozorun yavrusu kişinin ailesi ile birlikte hayırlara tabir edilir. Kişinin iş ve aile hayatında yaşanacak güzel gelişmelere ve sevindirici bir habere rivayet eder.

Kişinin rüyasında dinozor yavruları görmesi çocuklarının, şerefli ve saygın biri olacağına delalet eder.

Dinozor yavrusu bazı kere de güzel yüzlü, yumuşak huylu, güzel sözlü bir çocukla tabir olunur.

Rüyada Dinozor Yumurtası Görmek: Rüya sahibinin ailesi ile arasında sıkı bağları ifade eder. Başka bir tabirde ise kişinin kısmetinin açılacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Dinozordan Korkmak: kişinin korktuğu, çekindiği her konunun üzerine gideceği demektir.

Rüya sahibinin zorlukların üstesinden geleceğine, rahat bir hayat süreceğine, ailesiyle birlikte uzun ve huzurlu bir ömür yaşayacağı anlamındadır.

Dinozorun Kovaladığını Görmek: Aile hayatında yaşanacak sıkıntılı gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada Dinozor Öldürmek: İş hayatında yaşanacak zorlu olayları ifade eder. Fakat bu zorlu zamanı kendi çabaları sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Kişinin rüyasında dinozor öldürmesi halk arasında hayırla ve iyilikle isim yaptığına işarettir.

İslami tabirlerde rüyada dinozor görmek; dindar ve adil bir devlet başkanı, ün ve mal ve menfaat ile yorumlanır. Dinozor aynı zaman da övülmeye layık bir kimseye işarettir.

Dinozor kovalamak kimi zaman mücadelede galip gelmeyi ifade eder. Sağlıklı bir kimsenin rüyada dinozor görmesi, rüya sahibinin uzun ömürlü olacağına hükmedilir. Veya kendisinin dinozor olduğunu görmesi de aynen yorumlanır.

Herhangi bir şeyi kaybolan bir kimse rüyada dinozor beslediğini görse, kaybolan şeyini bulur ve güzel söz işitir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@