Rüyada Katır görmek ne anlama gelir?

Rüyada katır görmek, yolculuk, uzun ömür ve zenginliktir. Rüyada katıra binmek yolculuktan kazançla dönmeye, katır almak inşaat işine girmeye, yüklü katır görmek mal varlığınızı sayamayacak kadar zengin olmaya, katır otlatmak lider olacağınıza, bekârın katır görmesi veya alması evlenmesine delalet eder.

Yaşam 12.02.2021 - 16:00 12.02.2021 - 16:00

Kişinin rüyasında katır görmesi bahta ve büyüklüğe işaretle birlikte, katır inatçı ve huysuz kimse de yorumlanır. Katır bazen dar kafalı, iyi niyetli, zengin, çalışkan ahbaptır. Rüya sahibi bundan iyilik görür. Bir rivayete göre, rüya sahibi uzun ömürlü olur.

Rüyada Siyah Katır Görmek; maddi ve manevi bütün enerjinizi kullandığınıza, birçok sorumluluğunuzun da genişlediğine delildir. Rüyada görülen siyah katır çalışma hayatınızın başarılı geçmesi için biraz gayret harcamanız gerekeceğine, hayatınızda bundan sonra önemli bazı değişiklik olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Katır Yavrusu Görmek; Katır yavrusu; hayra alamettir ve murada ermek demektir. Katır yavrusu görülmesi mal elde edeceğinize veya bazı tabircilere göre para biriktireceğinize işarettir.

Rüyada Katıra Binmek

Rüyada katıra binip kıble yönüne doğru gitmek hacca gitmeye, diğer yönlere doğru gitmek debdebeli (gösterişli, görkemli )yolculuğa yorumlanır. Rüya tabiri yapanlara göre bir kimsenin rüyasında katıra binmesi, şan ve şerefle uzak yolculuğa çıkar. Rüyada katıra binmek uzun ömre işarettir.

Rüyada Katıra tersine bindiğini görmek haram bir işe işarettir. Rüya sahibi seferde ise yolculuğu sona erer ve üzüntüye düşer. Bir kimse katıra bindiğini görse, bir insanla düşmanlık ve münazara yapar.

Rüyada Uysal bir Katıra Binmek hayır ve iyiliğe yorulmaktadır. Rüyada katıra binmiş olduğunu gören, çok yaşar, muradına erer. Rüyada Siyah katıra bindiğini görmek, çok zahmetli bir işten başarıyla çıkmaya işarettir. Kimin malı olduğu bilinmeyen bir katıra bindiğini gören, uzun bir yola gider.

Kirmani'ye göre; beraberinde yolculuk için gerekli eşya ile birlikte katıra binmiş olduğunu gören, yolculuğa çıkar. Rızk elde eder. Malı çoğalır ve zengin olur. Ebu Sait El Vaiz e göre; rüyada toplu halde katır görmek ve binmek, uzun ömre, bir rivayete göre delalet eder.

Rüyada Katırdan İnmek; Bir katıra binip acele gittiğini gören, hemen gurbete çıkar. Katırdan indiğini veya düştüğünü veya katırın kendisini çiğnediğini görmek, at gibi tabir olunur.

Yorumlar