Rüyada timsah görmek ne anlama gelir?

Rüyada timsah görmek farklı durumlara göre çeşitli şekilde yorumlanmıştır. Timsah tehlikeli bir canlı olduğu için rüyada görüldüğünde rüya sahibi korkabilir. Peki rüyada timsah görmek, timsah beslemek, timsah avlamak, timsah saldırısına uğramak ne anlama gelir detayları haberimizde paylaşalım...

Yaşam 24.01.2021 - 13:00 24.01.2021 - 13:00

Rüyada timsah görmek çok farklı şekillerde tabir edilmiştir. Genellikle hayırlı olarak yorumlanmamıştır. Rüyada timsah görmek, timsah beslemek, timsah saldırısı görmek, denizde timsah görmek neye işaret eder?

RÜYADA TİMSAH GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada timsah görmek çok farklı şekillerde yorumlanır. Rüya tabircilerine göre rüyada timsah görmek, alçak birine, dost görünen düşman bir kişiye, rakibe ve hile ile kazanç elde eden kimseye işaret eder. Aynı şekilde alçak ve hakir düşmana, hain hırsıza ve zalim tüccara da delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında timsahı yendiğini görmesi rakiplerine karşı kazanacağı başarıya işaret etmektedir.

Genel anlamda rüyada timsah görmek rüya sahibinin düşmanlarının çoğalacağına ve kendisine bu düşmanlarından çok büyük zararlar geleceğine delalet etmektedir. Bu şekilde rivayet edilmiştir.

DİYANET'E GÖRE RÜYADA TİMSAH GÖRMEK

Bazı kaynaklara ve Diyanet'in rüya tabirine göre rüyada timsah görmek, sert ve aksi bir kişi ile tartışmaya ve tartışma sonrasında mahkemelik olunacağına delalet etmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@