Rüyada tırnak kesmek?

Birçoğumuz rüyalarımızda kişisel bakımlarımızı ve temizliğimizi gerçekleştirdiğimizi görürüz. Bu bazen duş almak, bazen saçlarımızı taramak bazense tırnaklarımızı kesmek olabilir. Peki, rüyada tırnaklarımızı kesmek ne anlama gelir? Rüyada tırnak kesmenin manası nedir?

Yaşam 24.01.2021 - 15:00 24.01.2021 - 15:00

Rüyada tırnak kesmek, ne zaman ve nerede tırnak kestiğiniz gibi ayrıntılara göre değişir. Genel anlamda hayırlara yorulan bu rüya, kesilen tırnağın temiz ya da pis olmasına göre gece ya da gündüz olmasına göre ve daha birçok duruma göre değişiklik gösterir.

RÜYADA TIRNAK KESMEK

Güzel haberlere delalet olarak kabul edilir. Sıkıntıların sona ermesi anlamına gelen rüyada tırnak kesmek, aynı zamanda düşmanlara karşı elde edilen zafer olarak da tabir edilir. Bu zafer gayet anlı ve şanlı olacaktır ve karşı tarafın kesin bir mağlubiyetiyle sonuçlanacaktır. Hayırlı olaylar ile karşılaşmaya, güç ve kuvvet sahibi olmaya, düşmanı yenip zafer elde etmeye, hayır işlerinde bulunmaya, temiz amele, zor çözülecek olan bir sıkıntının son bulacağına, uzun zamandır üzüntü yaratan durumlardan kurtulup huzura ermeye, rahatlamaya, yeni başlangıçlara ve temiz hayata işaret eder.

Rüyada tırnak kesmek rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı ve ona acı veren biriyi artık unutması o olayı atlatması gerektiği anlamına gelir. Rahatsızlık veren olaylardan ya da durumlardan kurtulup en kısa sürede yaşanan ve üzerinde çok büyük iz bırakan olayları unutup hayatına devam edeceğine delalet edilir.

RÜYADA TIRNAK ETİ KESMEK

Çok büyük kapılarını açılacağı büyük kazançların elde edileceği, büyük kapıların sizler için sonuna kadar açılacağı, doğru kararlar alıp işini çok büyüteceğine ve girdiği her işte çok başarılı olacağına, fikirleri ve düşüncelerinin değer göreceği ve karşılığında iyi paralar kazanacağı bu paraların hep hayırlı yerlerden geleceği anlamına gelir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@