Rüyada tuvalet görmek ne anlama gelir?

Rüyada tuvalet görmek birçok farklı şekilde tabir edilir. Alimler rüyada görülen tuvaletin temiz veya pis olmasına göre rüya tabirinin değişeceğini söylemişlerdir. Peki rüyada tuvalet görmek ne manaya gelir, tuvalet temizlemek, yıkamak nedir detaylar haberimizde...

Yaşam 24.01.2021 - 18:00 24.01.2021 - 18:00

Rüyada tuvalet görmek genel anlamda 2 şekilde yorumlanır. Birisi hayırlı birisi ise kötü olarak yorumlanmaktadır. Rüya tabircilerine göre rüyada tuvalet görmek, tuvalet yıkamak, rüyada tuvalete gitmek, tuvalet temizlemek ne anlama gelir?

RÜYADA TUVALET (HELA) GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Tuvaletin diğer bir adı heladır. Rüya tabircilerine göre rüyada tuvalet yani hela görmek aile halkına ve haneye işaret eder. Rüyada hela görmek aile içerisinde yaşanılacak olan bazı sorunlara delalet etmektedir. Bir başka görüşe göre rüyada tuvalet görmek rüya sahibinin alın teri ile çalışmasına, eşi ile vakit geçirmesine, bekar veya öğrenci evine işaret eder. Temiz tuvalet görmek ev hanımının sorumluluğu bırakmadığına, eşine, evine ve çocuklarına çok bağlı olduğuna delalet etmektedir.

Başka bir görüşe göre rüyada tuvalet yani hela görmek 2 farklı şekilde yorumlanmıştır. Rüyada tuvaletin temiz ve pis olması durumuna göre tabir değişiklik göstermektedir. Alimlere göre rüyada görülen pis tuvalet hayra yorulurken, temiz tuvalet ise sıkıntı ve zorluklara işaret etmektedir.

Bir başka tabire göre rüyada tuvalet görmek rüya sahibinin mala kavuşacağına, zengin olacağına işaret etmektedir. Kişinin çalışıp çabalayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

RÜYADA TUVALET GÖRMEK (MOLLA CAMİ TABİRİ)

Molla Cami'ye göre rüyada tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin aile halkının keder ve sıkıntılarına işaret eder. Bir diğer görüşe göre rüyada tuvalet görmek, hanımıyla başbaşa kalmasına ve malını biriktirdiği bir depoya işaret etmektedir.

RÜYADA TUVALETİN TAŞMASI NE ANLAMA GELİR?

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada tuvalet taşması görmek, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna ya da bir hizmetçiye sahip olacağına delalet etmektedir.

RÜYADA TUVALETİN PİS KOKTUĞUNU GÖRMESİ NEDİR?

Rüya tabircilerine göre rüyada tuvaletin pis kokması, rüya sahibinin hanımının yaramaz sözlü ve gönül kırıcı olmasına işaret etmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@