Rüyada Volkan Görmek

Rüyada yanardağ görmek rüya sahibi için sabrın taşmasına, yanardağ patlaması aile içinde çıkacak sorun ve sıkıntılara, görülen yanardağın patlamasından kaçıp kurtulmak huzura ve sorunların bitmesine işaret eder.

Yaşam 29.01.2021 - 17:00 29.01.2021 - 17:00

Rüyada yanardağ görmek, sabrın taşmasına işaret eder. Bazen gizli bir sırrın açığa çıkmasına, ani bir öfkeye; bazen de, tartışmaya, zarara uğramaya yorumlanır. Kimi zaman bol kazanca, yanlış bir evliliğe; kimi zaman da ateşli bir hastalığa, beklenmedik acı bir habere işaret sayılır. Rüyada yanardağ görmek; yakın dost ve akrabalarınızla bir nedenden dolayı tartışacağınıza yorumlanır.

Rüyada Yanardağ Patlaması

Bir kimse Rüyada yanardağın patladığını görse, rüyayı görenin Aile fertleri arasında sorunların çıkacağına işaret eder. Eğer yanardağın söndüğünü görürse, çıkan sorunların aileyi fazla yıpratmayacağı anlamına gelir. Şayet patlamanın devam ettiğini görür ise, çıkacak sorunların ayrılıkla sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Yanardağ Görmek Anlamı ve Yorumu

Hasta olan bir kimse rüyada sönmüş yanardağ görse, rüya sahibinin kısa bir sürede şifa bulacağına işaret eder. Eğer yanardağın lav püskürttüğünü görürse, rüyayı görenin hastalığının azacağına hükmedilir. Şayet yoksul bir kimse aynı rüyayı görürse, rüya sahibinin şansının açılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret sayılır. Zengin bir kimsenin rüyada sönmüş yanardağ görmesi ise, o kişinin iflas edeceğine işarettir.

Rüyada yanardağ görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Bu rüya orta yaşlı biri için, gönülsüz olarak çevresinin değişeceğine işaret eder. Genç bir kadın için ise, çok seveceği iyi fakat iyi huylu olmayan birisiyle evleneceğine yorumlanır. Bir yanardağın gürültüyle faaliyete geçmesi önemli birisiyle bir sorun hakkında görüşme yapmak demektir.

Püsküren bir yanardağ görmek, büyük kavgaların ve ayrılığın işaretidir. Yanardağın parlak kırmızı bir alev halinde yandığını gören kimse büyük mevki ve para sahibi olur. Ama dumanlı bir yanardağ sıkıntıdır.

Yanardağ rüyası genel manada şiddetli tartışmalara ve kariyer bozulmasına işarettir. Genç bir kadın bu rüyayı görürse, bu, onun yapmış olduğu bencil ve açgözlü hareketlerin sonucunda akılsız maceralara sürüklenecek demektir.

Rüyada yanardağ görmek, bu yakınlarda sizi biraz rahatsız edecek küçük bir tartışma ile karşılaşacağınıza, Vezüv den lav fışkırdığını görmek, is yerinizde veya aile içinde oldukça ağır bir kavgaya şahit olacağınıza delalet eder. Vezüv ü sakin ve lavsiz görmek sükûn ve rahata ihtiyacınız olduğuna ve bir müddet dinlenmeye ihtiyacınız bulunduğuna yorumlanır.

Rüyada lav fışkıran yanardağ, kendisinin amirleri tarafından sevilmediğine, islerinin beğenilmediğine ve daha dikkatli davranması gereğine delalet eder. Yanardağın lavlarının kendi yanma kadar ulaştığını ve nerede ise kendini yakacağını görmek, isinden uzaklaştırılacak kadar kötü bir durumda olduğuna delildir.

Rüyada bir yanardagin lav fiskirttigini görmek, hayatinizda çok heyecanli günler göreceginize, bunlarin yasantiniza oldukça önemli etkisi olacagina, uzun bir yolculu gun ve macerali bir gelecegin sizi bekledigine yorumlanir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@