Rüyada Yufka görmek ne anlama gelir?

Rüyada yufka görmek geniş rızka delalet eder. Yufka, aynı zamanda geniş ve seçkin rızk, bereketli mal anlamına gelir. Yufka rüyası görenin işleri kolaylaşır. Genellikle Rüya sahibinin yakın zamanda kavuşacağı rahat ve bolluk demektir. Sıkıntıda olan kimsenin rahata kavuşmasına delildir.

Yaşam 12.02.2021 - 17:00 12.02.2021 - 17:00

Rüyada yufka pişirmek zahmetlerin bitmesine, açmak ise rüyayı gören o kişinin yakında bu çareye kavuşacağı manasına gelir. Dolaysıyla hamile kadının yufka görmesi doğumunun yaklaştığını ifade eder. Ancak yufkanın taşması zarar etmeye delalettir. Lafı toparlamak gerekirse rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder. Ne şekilde görülürse görülsün, yufka için hamur yoğurmak eve misafir geleceğinin işaretçisidir.

Rüyada Yufka Almak

Sizin himayenizde olan bir kimsenin sizden aldığı cüretle aleyhinizde bir harekete giriştiğini gösterir. Merhametinize sığınarak iyi niyetinizi kazanan bu kimsenin sizi haberiniz olmadan zarara soktuğunu da ifade eder. Rüyada yufka almak; bazı kimselerin sizin iyi niyetinizi kötüye kullandığına ve bu yüzden biraz kuşkuya kapılarak bu hareketlerin daha ileriye götürülmemesi için uyanık olmanıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yufka görmek, bolluk, bereket ve sevince işarettir.

Rüyada Yufka Açmak

Genelde bu rüya kolay işlere, yakın bir gelecekte rahatlığa kavuşmak demektir. Yufka açmak, elde edilecek mal olar tabir edilmektedir. Bazen de rüya sahibi yaptığı ticaretten mal kazanacağı demektir. Hamur açtığını gören kimseye, misafir gelir. Aynı zamanda rüyada yufka açtığını görmek meşakkatli ve oldukça zor bir yükün altından başarıyla kalkmak olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Yufka Pişirmek

İmkansız olan bazı şeyleri başarmak olarak tabir edilmektedir. Rüya sahibi çok istediği ama başaramayacağını düşündüğü bir işi tüm cesaretini toplayıp üstesinden gelecektir. Yufka pişirmek rüyayı gören kimsenin kendine olan özgüvenini de ortaya koyarak yaptığı işlerde başarı sağlayacak ve herkesi şaşırtacaktır. Bir kişi rüyasında pişmiş yufka görürse o kişi için yeni bir ekmek kapısı açılacak demektir.

Rüyada Yufka Ekmeği Görmek ve Yemek

Rüya sahibi önüne çıkan bazı fırsatları iyi ve doğru şekilde kullanırsa iyi bir kar elde edecektir. Yufka ekmeği geniş rızka delalet eder. Bazı kere de geniş ve seçkin rızka delalet eder. Sonuç olarak rüyada görülen yufka ekmek, geniş rızıktır. Bir kimse rüyada yufka ekmek yediğini görse, rızkı geniş olur. Ufak yufka ekmekleri yemek ise, geçimin orta halli olmasına işarettir.

Yorumlar