Saadetliler bu videoyu paylaşıyor! Hem de Övünçle!

Videoyu izleyenler; "Siyasi mücadelesinde başarı için Eyüp Sultan'dan harekete geçen ve sonuç ne olursa olsun, zalime karşı mazlumdan yana sergilediği duruşla, siyonizmin çarkına çomak sokmakla övünerek şükür secdeleri yapan Milli Görüş Hareketini temsil ettiğini söyleyen Saadet Partisi'nden Hasan Damar'ın bu konuşması "ne zaman kına yakacaklar?" diye sormaktan kendilerini alamadılar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattın Akalın
Selahattın Akalın - 4 hafta Önce

Fetocu larin tw.lerinde haber ve yorumlarında milli görüşün ve AKP nin batışını göreceğiz diyen vatan hainleri ve terör örgütlerine baş örtüsü düşman larını ülkemizin birlik ve beraberliğini istemiyen iç ve dış güçleri ne hizmet edecek kadar milli görüşün alçalmamasi gerektiğini düşünüyorum Rabbim islah etsin.emeklerimiz sayenizde boşa zayi olmasin inşaAllah Allah a havale ediyorum. Zaten milli görüşün tabanı kaygan zemin de sağa sola kayıyor bu gidişle bittiniz istediğiniz kadar kuru kuruya bağırın Rabbim Allah her şeyi gören bilen işiten dir.1978.2019 milli görüşçü.Rabbim kimseyi şaşırtmasın.amin Günaydın ' Tercüman Hocam.

Selahattın Akalın Viyana
Selahattın Akalın Viyana - 4 hafta Önce

Selamunaleykum hocaefendi viyana 1979 konferans konuşmanızda yemin ediyordunuz bize fırsat versinler memleketin tankını uçağını biz yapacagiz diyordunuz Allah razı olsun Erbakan hocamızdan rabbim gani gani rahmet eylesin ruhu şad olsun Erbakan hocamızın yetiştirmiş oldugu mühendisler memleketin tankını uçağını yapıyor ve Rahmetli Erbakan hocamızın yolunda hatası doğrusu ile AKP. RTE gidiyor. Rahmetli Erbakan hocamızın benim evlatlarım dediklerini duymadınız değilmi! Demekki yanlışlık sizde kendiniz yanlış insan yetistirip döversiniz. Erbakan hocamızdan sonrasında milli görüşün tabelası kaldı içi boş.

banner5