SADAT yöneticisi Tanrıverdi'den 'Sedat Peker' Çıkışı: "Apaçık olan şey ise..."

SADAT yöneticisi Melih Tanrıverdi, “Tanıyanlar bilir, kişiler hakkında kötü konuşmayı sevmem” diyerek Sedat Peker’in videolarını değerlendirdi. İşte Tanrıverdi'nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar...

Gündem 24.05.2021 - 16:18 24.05.2021 - 16:18 Bülent Deniz

SADAT (Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.) yöneticisi Melih Tanrıverdi, suç örgütü lideri olduğu belirtilen Sedat Peker’in videolarını değerlendirdi.

SADAT yöneticisi Melih Tanrıverdi, “Tanıyanlar bilir, kişiler hakkında kötü konuşmayı sevmem” diyerek Sedat Peker’i tanımadığını ifade etti.  

Tanrıverdi, “Olumlu düşünmek insanın ömrünü uzatır. Tabi ki istisna olarak; strateji belirlerken olumlu olumsuz tüm senaryoları değerlendiririm ki, bu konumuzun dışındadır. Sadede gelelim. Sedat Peker'i tanımam” dedi.

“FETÖ'CÜ OLDUĞUNA PEK DE İKNA OLDUM DİYEMEYECEĞİM”

“Yayınladığı videoları milyonlar seyretmeye başladı” diyen Tanrıverdi şöyle devam etti:

“Apaçık olan şey ise, Emirliklerin eline düştüğü ve Türkiye aleyhinde konuşmaya başladığı... Peker videolardan birinde ‘birgün benden şunları şunları duyarsanız anlayın ki kızımın kafasına silah dayamışlardır’ diyor. Fetö'cü olduğuna pekte ikna oldum diyemeyeceğim. Ülkesi hakkında bu iddiaları ortaya atacak kadar kansız değilse Peker'i neyle tehdit ediyorlar?”

İşte o mesajlar:

Odatv.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@