Sadece sahte tarikatlar mı tehlikeli? Ya siyonist tarikatlar...

İlahiyatçı hatip Şevki Yılmaz, kaleme aldığı son yazısında sahte şeyh Fatih Nurullah'ın yakayı ele vermesinin ardından alevlenen tartışmaları konu edindi.

Gündem 14.09.2020 - 14:38 14.09.2020 - 14:38 Bülent Deniz

Milli Görüş hareketinin simge isimlerinden İlahiyatçı hatip Şevki Yılmaz haftalık paylaştığı yazılarına bir yenisini ekledi. Yılmaz yayınlanan son yazısında sahte tarikatlara ve hangi amaca hizmet ettiklerine yönelik dikkat çeken ifadeler kullandı.

Müslüman toplumlar için gerçek tarikatların okul niteliğinde olduğunu ve birçok aydın ismin bu okullardan yetiştiğini ifade eden Yılmaz, Sahte yapılanmaların ise bir o kadar tehlikeli ve Mason tarikatlarla bağlantılı olduklarını ifade etti.

İşte Şevki Yılmaz'ın söz konusu o yazısı:

Bismillahirrahmanirrahim
 

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızdan sonra Ahiret’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

"Vadiyi boş bırakırsanız, Tilkiler vali olur!"

Her Kurumun, her Okulun, her Mesleğin ve her Müessesenin içinde sahtekâr da hainde çıkar!

Tarikatların da içinde Mehdi Bezirgânı ve Din Bezirgânı olan Din Tacirleri ve hainleri de çıkar! Şeytan tinetli sahte Şeyhlerde çıkar! Ve çıkıyor da!

O hain ve sahtekârlara bakarak Kurumlara, STK’lara ve Ahlak Okullarımız samimi Din ve Vatan Sever Tarikatlara saldırmak sadece Din ve Vatan Düşmanlarının alçak tuzağıdır! Sakın oyuna gelmeyelim. Din ve Vatan muhafızı yetiştiren bindiğimiz dalları ellerimizle kesmeyelim!

Her ilmin bir okulu var, okulsuz ilim Cahilin elinde DAEŞ gibi terör yuvasına döner.

Tarih boyunca adil Devlet adamlarını ve savaş meydanlarındaki alp erenleri yetiştiren Tarikatlarımız da nefis tebriyesi ve tezkiyesinin, ahlakımızın ve toplum barışının öğrenildiği okullardır. Akıllı kişiler ve yetkililer tarikatlara tümden karşı çıkmaz.

Siyonist odakların maşası, sonradan yetme çakma Tarikatların türememesi ve ürememesi için acil tedbirler alır!

Hala, İslam Coğrafyasında kontrolsüz bir şekilde devam eden ve Koskoca Osmanlı Cihan Devletinin parçalatılarak yıkılmasında büyük roller üstlenen zahiren Allah’a batınen Avrupa ve Amerika’ya bağlı bu sahte tarikat ve çakma Şeyhlerin hile ve oyunlarını bozmak için acilen tedbirler alınmalıdır!

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar
Biden hakkında çarpıcı iddia! Kamala Harris hazırlıklara başladı, Biden görevden alınabilir...
İmamoğlu'ndan sağlık çalışanlarına kötü haber! Ücretsiz ulaşıma veto...
CHP'li Tanju Özcan'dan görülmemiş ırkçılık: Yabancılara suyu 10 katı fiyatına satacak!
Darbeyi gören 'Nevşin'in, ağzı kulaklarına vardı!
Bahçeli: Kıbrıs Türk’tür, Türk kalacaktır
Tunus'taki darbenin arkasından Fransa ve BAE çıktı
Memurların zam talebi belli oldu
HDP'den yeni ittifak çıkışı! Millet İttifakı'nı uyardı ama...
Tunus'ta darbe girişimi! Ordu parlamentoyu kuşattı...
Fransa’da aşıyı zorunlu hale getiren tasarı kabul edildi
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@