Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı yapacak! En az ilkokul mezunu...

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 21 personel alımı yapacağını açıkladı. En az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Ekonomi 17.08.2021 - 15:52 17.08.2021 - 15:57

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi 21 personel alımı yapıyor. İlana göre Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

2 adet temizlik görevlisi, 1 adet inşaat teknolojisi teknikeri, 1 adet Tarım Alet ve Makineleri Bakım ve Onarımcısı, 2 Temizlik Görevlisi, 1 adet en az ilkokul temizlik görevlisi ve 5 adet temizlik görevlisi alımı yapılıyor. 1 adet kimya laboratuvarı görevlisi, 1 bilgisayar bakım ve onarımcısı, 2 adet bahçe bitkileri teknisyeni, 1 adet bilgisayar bakım ve onarımcısı, 1 adet bilgisayar bakım ve onarımcısı, 1 adet soğutmacı ve havalandırmacı (iklimlendirme), personelleri alınacaktır.
 
Başvuru şartları;

En az ilkokul mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlardan yargılanmama, Askerlik ile ilişiği olmamak, Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranır.

Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak şartları da ek olarak aranıyor.
 
Başvuru için gerekli belgeler;

Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, deneyim belgesi ve ikametgah ilmühaberi isteniyor.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 13 ağustos 2021 de başlamış olup 17 ağustos 2021 de bitmiş olacaktır. Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden giriş yapıldıktan sonra ilan numaralarını da yazarak alınacaktır. İlanda ikamet şartı bulunmaktadır. Sakarya şehrinde olanların başvurusu alınacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@