Dal gibi zayıflatan zeytin yaprağı çayı kürü

Kurutulmuş zeytin yaprağı çayı ile zayıflayabileceğiniz inanılmaz yöntem sayesinde istediğiniz kiloya ulaşacaksınız. İnce vücudun sırrı bu yaprakta saklı...

Dal gibi zayıflatan zeytin yaprağı çayı kürü

Alternatif tıp tedavisinde kullanılan şifalı otların satıldığı aktarda rahatlıkla bulabileceğiniz kurumuş zeytin yaprağı ile kilo verebilirsiniz. Dışarıdan satın almak istemiyorsanız evinizde kendinizin de kurutarak yapacağı zeytin yaprağından çay yaparak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

KİLO VERDİREN ZEYTİN YAPRAĞI ÇAYI NASIL DEMLENİR?

Bir çay kaşığı miktarındaki kuru yaprağı, bir bardak kadar sıcak suyun içine koyup 3 dakika demlemeye bırakın. Demledikten sonra suyunu süzüp her gün en fazla 3 bardak tüketin.

ZEYTİN YAPRAĞI ÇAYI NASIL ZAYIFLATIYOR?

Kilo verme konusundaki en önemli etkisi kan şekeri seviyesini düzenlemesidir. İçindeki oleuropein maddesi şekerin düşmesini önleyerek, açlık krizlerini yok eder. Ayrıca tüketildiğinde uzun süre karnı tok tuttuğu da biliniyor.

KURUTULMUŞ ZEYTİN YAPRAĞI BU HASTALIKLARIN ŞİFASI!

Bronşiolit, mantar, soğuk algınlığı, uçuk rahatsızlığı, dizanteri, zona, romatizma, cilt problemleri, zatürre gibi rahatsızlıkların tedavisi için kullanılır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5