banner29

'Kimyon ve florürü evinizden uzak tutun'

Arzuhan Yaşar adlı bir araştırmacı mutfaklardan evlerinizden kimyonu ve florürü uzak tutun önerisinde bulundu. Kimyon ve florürün, epifiz bezinin kullanımını engellediğini vurgulayan isim bunun da insanı olumsuz etkilediğini öne sürdü.

Sağlık 05.12.2019, 12:34
'Kimyon ve florürü evinizden uzak tutun'

İşte Yaşar'ın söz konusu yazısı:

Arkadaşlar, bizim için gerçekten hayati öneme sahip bir bez hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. 

Epifiz bezi, beynimizin iki lobunun tam ortasında bulunan ve bezelye büyüklüğünde bir bezdir. Bu bez 3 farklı hormon salgılar;

- Melatonin        
- Serotonin
- Dmt ( Ruh Molekülü) 

Üçüncü göz de denen Epifiz bezinin, ruhla bedeni birleştiren ve bağlantısını yapan nokta olduğu bilinmektedir. Bu bez tamamen aktive olduğunda bütünleştirici bilince, koşulsuz sevgi ve birlik haline tam anlamıyla bağlanabiliriz. 

Peygamberler Efendimiz ve Kadim öğretmenler bu bezin önemini çok iyi bildiklerinden özel bir önem vermişlerdir. Hazreti İsa'nın " Gerçek Işığı görebilmek için karanlıkta oturmalısınız" sözü ve Kuran-ı Kerim'in ve Peygamber Efendimiz  Hazreti Muhammed' in özellikle gece namazlarına verdikleri önemin sebebi, Epifiz bezinin salgıladığı en önemli hormon olan Dmt'nin  

Karanlıkta daha yoğun salgılanıyor olmasıdır. Tasavvuf'da gece Namazları ve ibadetleri bu yüzden çok önemlidir. Ayrıca vücut aç kaldığında ve kadınların hamilelik döneminde de bu hormonun (Dmt) yoğun olarak salgılandığı gözlenmiştir.

Oruç tutmanın neden önemli olduğunu ve annelik içgüdüsünün neden bu kadar güçlü olduğunu siz takdir edersiniz artık.

Deniz seviyesinden yukarılarda da epifiz aktif hale gelmektedir ve asırlar boyunca bütün Türbe, mabet ve manastırların yüksek yerlere yapılmasının sebebi budur.

Şimdi gelelim işin can alıcı noktasına. Yüzyıllardır dünyayı yöneten küresel güçler, mason locaları, ilmümaticiler bu bezin önemini çok iyi bildiklerinden, bu bilgiyi insanlara unutturmak ve bu bezin çalışmasını engellemek için herşeyi yapmaktadırlar.

Bezin en büyük düşmanı birçok evde baharat olarak kullanılan kimyon'un üremeyi engellemesi ve bu beze etkilerinden dolayı ve hepinizin evlerindeki diş macunlarının içinde bulunan sodyum florürdur. Florür ve Kimyon epifiz bezinin kireçlenmesine ve işlevini tamamen yitirmesine yol açmaktadır.

Normalde kulak memesi yumuşaklığında olan bez, kimyon, florür yüzünden kemik gibi olur ve körelir.

Kimyon'u Müslüman'ın yoğun olduğu yerleşim birimlerine İsrail'li yahudilerin bir lira kar almadan getirip toptancılara verdiklerini düşündüğümüzde durum vahimdir. Sodyum florür, diş macunlarının dışında içme ve kullanma sularında ayrıca bir çok gıda maddesinde de bulunur. İnsanların Rabbi, yaradan ile bağlantısını kesmek için nasıl planlı bir çalışma yaptıklarını görüyor musunuz?

Epifiz bezini kullanamayan insan, herşeye boyun eğen, itiraz etmeyen biri haline gelerek, sistemin ve şer güçlerinin kölesi oluverir.

Öyle ki İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi ve Sovyet bilimadamları, kamptaki esirlerin sularına florür ve yemeklerine kimyon koyarak günden güne nasıl da itaatkâr olduklarını  ve kaçmayı ya da isyan etmeyi bile düşünmeyen bireylere dönüştüklerini hayretler içinde not etmişlerdir.

Sizlere nacizane tavsiyem önce mutfaklarınızdan kimyon dedikleri baharatı florürlü dişmacunlarınızı çöpe atarak başlayın. Daha sonra namaz ve ibadetleriniz ile epifiz bezini açmaya çalışarak İlâhi akışın nasıl büyük bir haz olduğunun tadına varın. Aksi halde bizleri ve çocuklarımızı köle olarak kullanmaya devam edecekler haberiniz olsun. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?