banner29

Merak ettiğiniz herşeyi cevapladı! Erdoğan Çetinkaya Koronavirüs'le mücadelemizi anlattı!

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Erdoğan Çetinkaya koronavirüs hakkındaki tüm detayları canlı yayında anlattı! Göğüs Hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Erdoğan Çetinkaya, Akit TV'de Fatin Dağıstanlı'nın sunduğu Pazar Manşeti programında koronavirüs salgınıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Süreç nasıl başladı? Mücadele de son durum ne? Nelere dikkat edilmeli? Komplo teorileri hakkında ne düşünüyor? İddialar ne kadar doğru? Türkiye hangi aşamada? Nelere dikkat etmeliyiz? Hepsi bu haberde...

Sağlık 12.04.2020, 16:08 12.04.2020, 17:02
Merak ettiğiniz herşeyi cevapladı! Erdoğan Çetinkaya Koronavirüs'le mücadelemizi anlattı!

Çin'de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, Türkiye'deki hayatı da olumsuz etkilemeye devam ediyor. Salgının detayları hakkındaki bilgileri, alınması gereken önlemleri ve daha birçok detay vatandaşın kafasını karıştıran sorular arasında yer alıyor.

ERDOĞAN HOCA AÇIKLIK GETİRDİ

Akit TV'de Fatin Dağıstanlı'nın sunduğu Pazar Manşeti programında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamideye Tıp Fakültesi Dekanı ve Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Erdoğan Çetinkaya, koronavirüs salgınıyla ilgili tüm detayları içtenlikle ve anlaşılır bir dille cevapladı.

İşte yayının band kaydı...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?