Sarıgül, Şişli'de ısrarcı! Rekor oy alırım...

Şişli Belediyesi için yeniden aday olmak istediğini belirten Mustafa Sarıgül, yerel seçimlere dair açıklamalarda bulundu.

Siyaset 28.11.2018 - 12:01 28.11.2018 - 12:01

Mustafa Sarıgül, kendisine sorulan soruları böyle yanıtladı...

"Şişli'de seçime girdiğim her dönemde rekor sayılacak oy oranıyla seçimleri kazandık. Bu seçimde de rekor oyla se­çileceğimizi, çok önem verdi­ğim araştırma sonuçlarından da saha tecrübemizden de gö­rüyoruz" diyen Sarıgül, devamında "Gururla söylüyorum; bu ilçenin her köşesinde eme­ğimiz, eserimiz var" ifadesini kullandı.

"Şişli için ortak akıl geliştirmeye önem veriyorum. Görüyorum insanlar geçmiş dönemlerde yaptığımız hizmetlerin deva­mını istiyorla" görüşünü dile getiren Sarıgül, şunları kaydetti:

Gittiğimiz her sokakta vatandaşlarımızın yoğun ilgisi oluyor. Peki bu insanlar niye toplanıyor? Çünkü burada bir arayış var, bir özlem var. Gittiğiniz yerde vatandaş yoksa, coşku, heye­can yoksa, bir tek adım bile atamazsınız. "Ben adayım" demekle olacak iş değil bu. Siyasi hayatım boyunca hiç senden benden ayrımı yap­madım. Vatandaşlarımızın yüzde yüzünü kucaklamamız şart. Çözüm buradadır.

'AKLIMDA DA BEYNİMDE DE ŞİŞLİ VAR'

Mustafa Sarıgül, CHP yönetiminin Şişli yerine Eyüp ilçesini teklif ettiği iddialarını kesin bir dille yalanladı. "Aklımda da beynimde de hedefimde de Şişli'de rekor oy alarak partimin ülke genelindeki oy oranına katkı sağlamak var. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz" diyen Sarıgül "Biz Şişli ile etle tırnak olmuşuz" diye konuştu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@