Satanist kızın şaşırtan tepkisi: Bizim tanrımız Şeytan ve kötü değil!

Gençleri etkisi altına alan inançsal paradokslar, itikad ve imana yönelik saldırılar; sosyal medya ve dijital platformların etkisiyle artarak devam ederken Tiktok'ta genç bir kız satanist olduğunu açıklayarak 'dinimi yaşayamıyorum' ifadelerini kullandı! 'Şeytan'ın kötü olmadığını' öne sürdü! Gençler nereye gidiyor sorusuna ibretlik bir örnek!

Dosya 23.09.2020 - 16:30 23.09.2020 - 16:30 Bülent Deniz

Sosyal medya aracılığıyla Satanizm propagandası yapan genç bir kızın TikTok'ta yaptığı açıklamalar herkesi şaşırtırken düşündürmeye de başladı.  Nerede yaşadığı ve kim olduğu belli olmayan genç kızın çektiği videoda Satanist olduğunu vurgulayarak dinini yaşayamadığını vurguladı.

BEN İNANCIMI ÖZGÜRCE YAŞAMAK İSTEMİYORUM

Söz konusu videoda Satanist kız, ''Ben artık susmak istemediğim için bu videoyu çekiyorum. Ben artık susmak, susturulmak ve karanlıklarda gizlenmek istemiyorum. Ben inancımı özgürce yaşamak istiyorum. İnancım için öldürülmek ve tecavüz edilmek istemiyorum. Bizim gibilerin bu tip şeylere maruz kalmasından çok yoruldum. Arkadaşlar lütfen bize zarar vermeyin artık. Biz kötü insanlar değiliz. Biz kedi kesmeyiz, kurban vermeyiz. Biz öyle şeyler yapmayız. Biz çok iyi insanlarız. Benim evde kedim var. Lütfen...'' ifadelerini kullandı.

BENİM TANRIM KÖTÜ DEĞİL, HAKARET ETMEYİN

Şeytana methiyeler dizen Satanist, ''Benim tanrım kötü değil, ben kötü değilim, kardeşlerim kötü değil. Lütfen artık bize zarar vermeyin. Ölmek istemiyoruz. Tecavüze uğramak istemiyoruz. Ortamlardan dışlanmak istemiyoruz. Hakarete uğramak istemiyoruz. Arkadaşlar sadece kendi dinimizi yaşamak istiyoruz. İzin verin yaşayalım. Çünkü her gün karanlıkta yaşamak zorunda kalıyoruz. Benim tanrım hakkında kötü konuşmayın. Artık yeter yeter...'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Adil Öksüz, Erdoğan'a yapılması planlanan suikast girişimini Gülen'e onaylatmış
47 yıl sonra ilk cuma namazı! Kapalı Maraş'ta tarihi anlar...
Gün oldu devran döndü! Mustafa Özer'den Ruşen Çakır'a gönderme...
Casus yazılım skandalı büyüyor! Macron cep telefonunu değiştirdi...
Taliban: Türkiye'nin Afganistan'a girmesine izin vermeyeceğiz
Fahrettin Altun açıkladı: HaberTürk'ü kınıyoruz!
CIA raporundaki şok 'Erbakan' detayı! En büyük problem teşkil eden kişi...
Amerikan Vakfı'nın fonladığı medya kuruluşlarının aldığı rakamlar ortaya çıktı
Türkiye'nin Kıbrıs için sunduğu iki devletli çözüm önerisini ABD reddetti
Düğündeki yanar dönerli sema gösterisi tepki çekti
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@