banner29

AK Partili isimden 23 Haziran açıklaması! "Toparlanın gitmiyoruz"...

İstanbul'da sonuçlar belli oldu ve İmamoğlu seçimi kazandı... Bu tablo karşısında CHP'den daha fazla AK Parti'nin neler yapacağı daha çok merak uyandırıyor. Partinin önemli şahıslarından seçim değerlendirmeleri gelmeye devam ederken AK Parti grup başkan vekili Bülent Turan'da, dikkat çekici bir açıklamada bulunarak parti teşkilatına ithafen 'Toparlanın beyler; Gitmiyoruz!' dedi.

Seçim 2019 24.06.2019, 01:24 24.06.2019, 12:14
AK Partili isimden 23 Haziran açıklaması! "Toparlanın gitmiyoruz"...

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Seçim geride kaldı, ileriye bakıyoruz. Seçimsiz geçecek 4 yılın motivasyonuyla 2023 hedeflerimize odaklanacağız. Hatırası büyük olan bu şehirde küçük hesaplarla liderini, tabanını ve gönlü İst'da olan milyonları üzenler için de muhasebe ve muhakeme dönemi! 'Toparlanın gitmiyoruz'" açıklaması yaptı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 23 Haziran İstanbul seçimleriyle ilgili açıklama yaptı.

AK Partili Turan, şunları söyledi:

"AK Parti 17 yıldır milyonların teveccühüyle büyük yürüyüşünü sürdürüyor. Seçim kazanmak da kaybetmek de işin doğasında var. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Bu süreçten gerekli dersi çıkarıp, daha güçlü şekilde yoluna devam edecek kudrete ve kültüre sahip bir partidir.

Seçim geride kaldı, ileriye bakıyoruz. Seçimsiz geçecek 4 yılın motivasyonuyla 2023 hedeflerimize odaklanacağız.

Hatırası büyük olan bu şehirde küçük hesaplarla liderini, tabanını ve gönlü İst'da olan milyonları üzenler için de muhasebe ve muhakeme dönemi!
Toparlanın gitmiyoruz"

Akif Beki'ye tepki
AK Partili Turan daha sonra yaptığı açıklamada Akif Beki'ye tepki gösterdi.

Turan, "Akif Beki Fox Tv’de bu twette milletimizi eleştirdiğimizi söylemiş. İnsaf, insaf...”Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir, ders almalıyız” demişiz. Son bölümdeki konu milletimiz değil, ahbap/çabuş ilişkileri ile milletimizi ve tabanımızı üzenlerdir.Daha açık nasıl olunabilr." ifadelerini kullandı.  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?