banner30

banner29

Akkoyunlu, seçimlerden çok önce canlı yayında inandığı doğruları cesurca söylemişti!

Haber Vakti yazarlarımızdan Murat Bahadır Akkoyunlu, seçimden çok önce Akit TV'de katıldığı bir canlı yayında konuşmuştu. " 'Canım Türkiye'de 81 milyon FETÖ'yle intisaplı' diyen tipleri başımıza bela etmeyin!" diyen Akkoyunlu, inandığı doğruları cesurca ifade etmişti.

Seçim 2019 02.04.2019, 10:20 22.04.2019, 14:34

Sözlerine, " 'Canım ne varki bunda Türkiye'de 81 milyon FETÖ'yle intisaplı.' Diyen tipleri başımıza bela etmeyin!" diyerek başlayan Akkoyunlu, "Türkiye'de Küresel çeteye karşı her birisi kendi ilçesinde, beldesinde, ilinde kale ve başbuğluk yapabilecek; namuslu, dürüst, mütevazi, olgun adamın köküne kıran mı girdi?" şeklinde devam etmişti. Ankara'da 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde Sincan Belediye Başkanlığı’na seçilen Mustafa Tuna'yı örnek veren Akkoyunlu, "Kime sorarsan sor Ankara'da... Doğru, dürüst, çalışkan, mütevazi işine bakıyor. İsim arıyorlar! Banko kazanır Mustafa Tuna." şeklinde konuşmuştu.

BAŞLARIM MEDYATİĞİNE!

Mustafa Tuna'yı sağcı solcu her cenahtan insanın sevdiğini  dile getiren Akkoyunlu, "Kime sorarsan sor doğru, dürüst, çalışkan, mütevazi... 'ama medyatik değil' başlarım medyatiğine!" şeklinde çıkışmış, "Türkiyemizin verdiği mücadele bu! Ama üzerine oturduğumuz zeminin kayganlığına bak. Bana bu acıyı bu ızdırabı yaşatma AK Parti!" şeklinde devam etmişti. Cumhurbaşkanımızın sözlerinin artık dilek ve temenniden öteye gidemediğini dile getiren Akkoyunlu, "Tıkandık, tıkanma noktasındayız. Korkuyorum, umut etmek istiyorum. FETÖ'cüler halen AK Parti'nin içerisinde aday propagandası bile yapıyorlar. Parti mensupları Günah kirine batmış tiplerini kendi içlerinde dolaştırıyorlar." şeklinde konuşmuştu.

MÜCADELEYİ BEN VERİYORUM ONLAR DEĞİL!

Moderatörün, "Mücadeleye baktığınızda AK Partiye haksızlık değil mi?" sorusuna, "Bu AK Parti'ye haksızlık işte  benim dile getirdiğim de bu, Mücadeleyi ben veriyorum onlar değil. Onların önünde mücadeleyi ben  veriyorum." şeklinde cevap vermişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?