Karamollaoğlu'dan yeni 23 Haziran açıklaması!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimine ilişkin olarak açıklamada bulundu. Karamollaoğlu, aday çıkarıp çıkarmayacaklarına ilişkin "Yüksek İstişare Kurulunu da toplayıp onların da kararını alacağız. Kesin kararımızı bu toplantıların ardından açıklayacağız" dedi.

Karamollaoğlu'dan yeni 23 Haziran açıklaması!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık olağan gündem toplantısında konuştu.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimine dair görüşlerini dile getiren Karamollaoğlu, "Bu, hukuk kurallarının yanlış yorumlanması değil, tam manasıyla bir hukuk cinayetidir, faciadır, hukukun katledilmesidir" dedi.

'ERKEN BİR AÇIKLAMAYA GEREK GÖRMÜYORUM'

Bir gazetecinin "İstanbul'da aday gösterecek misiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Biz kararımızı geniş bir istişareden sonra vereceğiz. Normal olarak seçimler mevcut haliyle devam edecek. Bundan dolayı erken bir açıklamaya gerek görmüyorum. Dün başkanlık divanını topladık. Yüksek İstişare Kurulunu da toplayıp onların da kararını alacağız. Kesin kararımızı bu toplantıların ardından açıklayacağız."

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati GÖZÜKARA
Necati GÖZÜKARA - 9 ay Önce

DENİZLİLİ MASUM HALKA İFTİRA ATAN EEE TERÖRÜST AKŞENER ,EEE KARAMOLLAOĞLU,EEE EEE KILIÇTAROĞLU TOPUNUZ KANDİLE EL ETEK ÖPMEYE GİDİN .....SÜRÜSÜ HEP ORADALAR AMA ONLARIN SONLARI YAKLAŞTI NEREYE KAÇARLARSA KAÇSINLAR.

SIRADAKİ HABER

banner5