Tuğçe Kazaz'dan CHP'lileri kızdıran İmamoğlu yorumu!

Manken Tuğçe Kazaz, bugün yapılacak seçimlere ilişkin bir dizi paylaşımda bulundu. "İmamoğlu kim ve kimlerin ortak projesi bilemiyoruz. Bu durum Türkiye'nin geleceği için kör bir nokta." diyen Kazaz CHP'nin adayı için "Maske düştükçe bilgelik gitti, elinde cehalet kaldı." ifadesini kullandı. Kazaz'ın paylaşımları sonrasında CHP taraftarlarından tepki yağdı. Tuğçe Kazaz Twitter'da trend oldu...

Tuğçe Kazaz'dan CHP'lileri kızdıran İmamoğlu yorumu!

Yaptığı yorumlarla sosyal medyada yoğun destek ve tepkilerle karşılaşan eski manken Tuğçe Kazaz, bugün yapılacak seçime ilişkin yorumları ile yine sosyal medyayı salladı.

CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'na 'Proje' ve 'Cahil' nitelemeleri yapan Kazaz büyük tepki çekti.

İşte Kazaz'ın Twitter'da trend olan paylaşımları:

Yarınki seçim her ne kadar İstanbul için olsa da yansımaları hem Türkiye'yi etkileyecek hem de dış dünyanın Türkiye üzerine kurduğu dengeleri değiştirecek. İmamoğlu kazanırsa CB olması yönünde hareketler gerçekleşecek. Yıldırım kazanırsa İmamoğlu ile kurulan hayaller bitecek.

Bu arada her iki adayın seçmen kalitesini ölçmek istiyorsanız lütfen atacağım tweetlere gelecek yorumların kalitesine ve o yorumu yapan hesapların kime destek verdiğine bakın.

İmamoğlu kazanırsa uzun bir süredir ötekileştirilmiş ve bastırılmış duyguların esaretinde çırpınan millet ittifakı kazanacak. Yıldırım kazanırsa Türkiye kazanacak ve millet ittifakı seçmeninin bu duygulara olan esareti daha da artmış olacak.

Imamoğlu başta çok güzel bir giriş yaptı: Mütevazı, inançlı ve cesur.. Ama bu portföye çok dayanamadı. Bir günde 60-70 iftar ile başlayıp valiye it demeyle devam ederken CHP'nin notlarına sayıştay raporları diyerek zirve yaptı. Maske düştükçe bilgelik gitti, elinde cehalet kaldı.

Asıl problem ise şu; Yıldırım Erdoğan'ın projesi ama İmamoğlu kim ve kimlerin ortak projesi bilemiyoruz. Bu durum Türkiye'nin geleceği için kör bir nokta.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pak Mega Place
Pak Mega Place - 9 ay Önce

iyi yazı

SIRADAKİ HABER

banner5