Sedat Peker, Abdurrahman Dilipak'a seslendi!

Hakkında organize suç örgütü liderliği iddiasıyla kırmızı bülten çıkarılan Sedat Peker, sosyal medya hesabından Abdurrahman Dilipak'a yönelik açıklamalarda bulundu. Peker, Akit Medya Grubu'nun hakkındaki haberleri eleştirerek, Dilipak'a ayrı bir saygı duyduğunu vurguladı.

Gündem 11.07.2021 - 22:03 11.07.2021 - 22:03 Bülent Deniz

Video paylaşımlarına başladığı andan itibaren Akit Medya Grubu'nun kendisine karşı tavır aldığını öne süren Sedat Peker, daha önce Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz'a seslenerek yapılan haberlere 'Ne zaman bir şeyler diyeceksiniz?' yönünde serzenişte bulunmuştu. Peker şimdi de Abdurrahman Dilipak'a benzer bir çağrıda bulundu.

PEKER, DİLİPAK'I MEHMET AKİF ERSOY'A BENZETTİ

Twitter hesabından bir yazı dizisi paylaşan Peker, ''Kıymetli Büyüğüm Abdurrahman Dilipak Hocam, sizinle 3 - 4 kere aynı cemiyetlerde bulunma imkanım oldu. Bir tanesi akit medya grubunun iftarı idi. Bir tanesinde avukatımın nikah şahitliğini yapmak için gelmiştiniz. Yüzünüze hiç söylemedim ama gıyabınızda her zaman huzurlu sesinizden, dürüstlüğünüzden ve barışseverliğinizden dolayı sizi her zaman Mehmet Akif Ersoy üstada benzettiğimi söyledim. Beraber iftar yaptığımız akit yayın grubu bugün beni feto ile işbirliği yapmakla suçlamış. fetonun bu dünyadaki en büyük düşmanının şahsımın olduğunu bildikleri halde,ancak şahsıma yapılan zulme karşı doğruları anlatmaya başlayınca bu iğrençlikleri yalanlayamadıkları için bana bunu yakıştırıyorlar. Sizin açıklamanızı eleştirip mahkemeye vermek yerine dost uyarısı kabul edip yaşanan olayları içsel bir rabıtayla düşünselerdi belki her şey çok farklı olacaktı. Siz öldüğünde cebinde 10 TL çıkmış olan cennetmekan Medineli Alilerin sözcüsü olduğunuz için size dava açtılar. Sizin eleştirdiğiniz 50 bin dolarlık çanta taşıyan, lüks ciplere binen, marka olmayan hiçbir şeyi giymeyen bir yaşam tarzının İslamı mümine zarar vereceğini söylediğiniz için sizi mahkemeye verdiler. Ancak şuna lütfen inanın, siz her zaman mazlumların mağdurların sesi oldunuz.'' ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar
Sosyal medyada linçlenen İhsan Şenocak'tan dikkat çeken açıklama!
Kays Said'den skandal savunma: Bu bir darbe değil
Biden hakkında çarpıcı iddia! Kamala Harris hazırlıklara başladı, Biden görevden alınabilir...
İmamoğlu'ndan sağlık çalışanlarına kötü haber! Ücretsiz ulaşıma veto...
CHP'li Tanju Özcan'dan görülmemiş ırkçılık: Yabancılara suyu 10 katı fiyatına satacak!
Darbeyi gören 'Nevşin'in, ağzı kulaklarına vardı!
Bahçeli: Kıbrıs Türk’tür, Türk kalacaktır
Tunus'taki darbenin arkasından Fransa ve BAE çıktı
Memurların zam talebi belli oldu
HDP'den yeni ittifak çıkışı! Millet İttifakı'nı uyardı ama...
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@