Sedat Peker'in sözleri iftira mı yoksa itiraf mı? Derin Gerçekler'de ele alındı...

Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de Sedat Peker'in ortaya attığı iddialar ele alındı. Gerçeklerin üstünün örtülmemesi ve olayların üzerine titizlikle gidilmesi vurgusunda bulunuldu.

Dosya 18.05.2021 - 15:59 18.05.2021 - 15:59 Bülent Deniz

Gündem belirleyen konuların masaya yatırıldığı Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın açıklamalarda bulunduğu Derin Gerçekler'de bu hafta Sedat Peker'in iddiaları masaya yatırıldı.

BU BİR İFTİRAYSA ORTAYA ÇIKMASI LAZIM

Sedat Peker'in iddialarını değerlendiren Dilipak, ''Bu bir iftiraysa ortaya çıkması lazım. Gerçekse o zaman da hesabının sorulması lazım. Bu iddiaların doğrudan soruşturulması gerekiyor. Üstünün örtülmemesi gerekiyor. Soylu bana hakaret ediliyor diye, dava açıyor. Soruşturmanın titiz bir şekilde yapılması gerekiyor. Silivri'deki Emniyet Müdürünün neden intihar ettiğini herkes biliyor. Ne oldu? Bir kişiye yapılmış haksızlık, topluma yapılmış bir tehdittir. '' ifadelerini kullandı.

İKTİDAR İÇİNDE İKTİDAR MÜCADELESİ VAR

Deniz'in 'iktidarın içinde adeta bir iktidar mücadelesi var'' ifadelerini değerlendiren Dilipak, ''Çok yaygın bir kanaat. Bu muhalafetten ya da sokaktan gelen bir endişe değil. Parti kendi teşkilatını dinlerse aynı eleştiriyi alacaktır.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@