Şener Şen bir kez daha linç ediliyor

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne ödül almaya gittiğinde de linç edildi, kendisini izlemeye gelen Ekrem İmamoğlu ile tokalaşınca da linç edildi.

Gündem 16.05.2019 - 16:47 16.05.2019 - 16:47

Türk sinemasının efsaneleri arasına girmiş Şener Şen oynadığı filmler ve girdiği rollerle toplumun her kesiminde kabul görmüş usta bir sanatçı. Şen, İmamoğlu ile görüştüğü için eleştirilince akıllara 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ödül aldığı için hedefe koyulduğu günler geldi.

İKİ TARAFIN DA HEDEFİ OLDU

O Şener Şen, 2016 yılının sonunda Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gidip Cumhurbaşkanı'nın elinden Kültür Sanat Büyük Ödülü'nü aldığında AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan karşıtları tarafından "Neden Külliye'ye gitti, neden ödülü Erdoğan'ın elinden aldı?" şeklinde eleştirilirken; şimdi de AK Partililerin hedefinde.

Dün akşam Zengin Mutfağı adlı oyununda izleyiciler arasında CHP İBB Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu'nu ağırlayan Şen, oyun sonrası İmamoğlu'yla ayaküstü sohbet etti. Şener Şen'in, Ekrem İmamoğlu ile aynı karede yer alması sonrasında ise bu defa İmamoğlu karşıtları, önceden destek verdikleri Şen'in karşısında yer aldı.

Yorumlar