Şevki Yılmaz'dan 28 Şubat'ın yıldönümü öncesi dikkat çeken yazı! "Bu darbeler ve devrimler olmasaydı..."

İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz haftalık yazılarını okuyucusuyla buluşturmaya devam ediyor. Yılmaz bu haftaki yazısına "Darbelere ve devrimlere direnen kahramanlarımız!" başlığını atarak, "Darbe ve inkari devrimlere karşı ağır bedeller ödemelerine rağmen direnen Kahramanlar her zaman olacaktır!" ifadelerini kullandı. İşte Şevki Yılmaz'ın 28 Şubat Post Modern Darbesinin yıldönümü öncesi kaleme aldığı o dikkat çekici yazı...

Dosya 26.02.2021 - 17:23 26.02.2021 - 17:23

İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz kaleme aldığı yazısını okuyucusuna sundu. 28 Şubat Post Modern Darbenin yıl dönümü öncesi, darbeler ve inkari devrimler üzerinden yakın siyasi tarihin önemli liderlerini hatırlattı. 

"Bu darbeler ve devrimler olmasaydı; bugün ne Siyonist İsrail vardı ve nede uşakları ülkeler! Osmanlı Cihan Devleti’ni; içimizdeki işbirlikçilerin ihanete çanak tutmasıyla silahlı, sivil ve kültürel darbelerle yıkmayı başaran Emperyalist ve Siyonistlerin, İttihad ve Terakki’nin siyasi uzantısı eliyle yaptırttıkları Darbe ve Devrimlerle de milletimizin hafızasını silmeyi başardılar!" ifadelerini kullanan Yılmaz, "Bu sebeple, şanlı tarihimizi ve eşsiz İslam Medeniyetimizi hatırlayamıyoruz! Tanıyamıyoruz! Ve anlayamıyoruz! Tıpkı hafızası silinen bir hastanın; ana babasını, eşini, çocuklarını ve en yakınlarını bile hatırlayamadığı gibi!" dedi.

İşte Yılmaz'ın darbeler üzerinden önemli tespitlerde bulunduğu o yazısı:

Bismillahirrahmanirrahıım
Doğumuyla şereflendiğimiz Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav) Efendimize Bizi ümmet kılan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Mümin kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Yeniden Büyük Türkiye’nin Maddi ve Manevi Lideri, Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hocamızı, Ahiret Hayatına irtihalinin 10. yılında rahmetle, özlemle ve saygıyla anıyoruz!

Mağfur ve merhum Hocamızın da şanlı sancağını taşıdığı Milli davamızın nice liderleri ve çilekeş kadroları, Silahlı Eşkıya Kuvvetlerinin Devletimizi ele geçirdiği dönemlerde hep tasfiye edilmek istendiler! Osmanlı Cihan Devleti’nin yükseliş dönemini önlemek isteyen bu dönme eşkıya sürüsünü ilk fark eden Genç Osman’ı boğarak Şehid edenlerle, Sultan Abdülaziz’in ‘’intihar süsü’’ verilerek bileklerini kesip Şehid eden darbeciler aynı Sebataist dönme zihniyetinin hain temsilcileridir!

33 sene Osmanlı Cihan Devleti’ni başarıyla yöneten, kıtaları demir yolları ağlarıyla ören, açtığı medreselerle cehalete karşı savaşı hızlandıran, devasa kalkınma hamlelerini başlatan Cennet Mekan Sultan Abdülhamid’i Sani’yi darbeyle indirip Selanik’e mahkûm ettiren karanlık zihniyette aynı ihanet şebekesidir!

Bu darbeler ve devrimler olmasaydı; bugün ne Siyonist İsrail vardı ve nede uşakları ülkeler! Osmanlı Cihan Devleti’ni; içimizdeki işbirlikçilerin ihanete çanak tutmasıyla silahlı, sivil ve kültürel darbelerle yıkmayı başaran Emperyalist ve Siyonistlerin, İttihad ve Terakki’nin siyasi uzantısı eliyle yaptırttıkları Darbe ve Devrimlerle de milletimizin hafızasını silmeyi başardılar!

Bu sebeple, şanlı tarihimizi ve eşsiz İslam Medeniyetimizi hatırlayamıyoruz! Tanıyamıyoruz! Ve anlayamıyoruz! Tıpkı hafızası silinen bir hastanın; ana babasını, eşini, çocuklarını ve en yakınlarını bile hatırlayamadığı gibi!

TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@