Şevki Yılmaz'dan Abdurrahman Dilipak'ın hedef alınmasıyla ilgili açıklama!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Abdurrahman Dilipak hakkında AK Parti'nin bulunduğu suç duyurularına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Dosya 30.09.2020 - 17:24 30.09.2020 - 17:24

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te Abdurrahman Dilipak'a yönelik yapılan suç duyuruları ele alındı.

ERBAKAN, 'DİLİPAK'A DA İHTİYACIMIZ VAR' DERDİ

''İktidarda dostu düşmanı ayırmak çok zordur. Muhalefette dostlar çok olur. İktidarda dostlar devre dışı bırakılmaya başlar.'' diyen Yılmaz, ''Erdoğan'nın da dediği gibi darlık zamanında hasbiler az olur, hesabiler çok olur. Bu tüm iktidarların sorunu. Abdurrahman Dilipak'ın huyu bu iktidara mahsus değil. Bizim dönemde Dilipak, Erbakan hocamızın manevi evladıydı. Onun o çile günlerini ben unutamam. İnsan tarihini geçmişini nasıl unutur? Hocamızı da tenkit ederdi. Dilipak hocamıza şikayet edildiğinde hocamız, 'O Abdurrahmanımızdır,' derdi. 'Ona da ihtiyaç var. O bizim dili pakımız.' derdi.'' ifadelerini kullandı.

DİLİPAK'TAN ALLAH RAZI OLSUN

''Yavuz'u yavuz yapan alimlere saygısıdır'' diyen Yılmaz, ''Hz Ömer'lere kulak verelim. Ebu Zer'lere kulak verelim. Bunlardan biri de Dilipak kardeşimizdir. Hatası olur yanlışı olur. Hatasız dost arayan dostsuz kalır. Tayyip Bey'i zerre kadar seven insan, onun dostlarını ondan uzaklaştırmaz. Bizim arabozuculara değil arabuluculara ihtiyacımız var. Şu an arabozucular meydanda cirit atıyor. İlkler giderse iktidar gider. Her sahada hasbilerin önü açılması gerekiyor. Bu hasbilerde biri de Dilipak'tır. Allah ondan razı olsun.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (3)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@