Şevki Yılmaz'dan Milli Diriliş'te dikkat çeken açıklamalar

İlahiyatçı yazar Şevki Yılmaz, Milli Diriliş'te gündemle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Gündem 18.12.2019 - 18:06 18.12.2019 - 18:06

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Milli Diriliş bu hafataya da damgasını vurdu.

Kadin istihdamını eleştiren Yılmaz, "Bizim kadın istihdamına değil, aile istihdamına ihtiyacımız vardır! Pansuman tedbirlerle yol alınamaz. Sağlıklı aile, sağlıklı toplum ve güçlü devlet demektir! Devletin görevi anneyi çalışmaya teşvik etmek değil, yuvaları korumak olmalıdır. Asıl deprem ailede olmaktadır, uyanın!" dedi.

Ekonomik konularda da görüşünü açıklayan Yılmaz, "Belediyelerle ve bakanlıklarla iş yapan müteahhit ve taşeronlar ödeneklerini alamayıp kan ağlarken, millete rağmen siyaset yapılamaz. Sistemini oturtmuş, milletinin isteğine ve ihtiyacına cevap veren, hizmetlerini halkın tamamına yayabilen bir iktidarı ise hiç kimse yıkamaz.'' ifadelerini kullandı.

Libya ile varılan mutabakat başta olmak üzere, FETÖ operasyonlarını ve karma eğitim sistemini de yorumlayan Yılmaz'ın sıradışı yorumların yer aldığı programın tamamı:

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@