İlahiyatçı-hatip Şevki Yılmaz, Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, ''Rusya- Ukrayna savaşında ve Beşli Çete zalimlerinin kendi aralarındaki hiçbir savaşta asla taraf olmamalıyız!'' vurgusunda bulundu.

Milli Görüş Hareketi'nin simge isimlerinden Şevki Yılmaz, bugün kaleme aldığı yazısında Rusya-Ukrayna savaşında Türkiye'nin taraf olmaması gerektiğini vurguladı.

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE BU OYUNLARI BOZACAKTIR

''Şunu asla unutmayalım ki komşularımız dahil ülkemize göz dikmemiş hiçbir ülke yoktur! Rusya’da tarihi bir motivasyonla Akdeniz’imizi de içine alan Çarlık Rusya İmparatorluğu hayaliyle yaşıyor! İngiltere’de uşağı Yunan yoluyla İstanbul ve Anadolu hasretiyle yanıyor!'' ifadelerini kullanan Yılmaz, ''Bütün bu Haçlı-Siyon İttifakı oyunlarını bozacak Osmanlı’nın evladı, maddi ve manevi sahada güçlü bir Türkiye’dir!'' vurgusunda bulundu.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

Kanayan yaramız Suriye dramının başlangıcında yazdığımız; “Aman Türkiyem dikkat ve İran’a dikkat” başlıklı yazımızda kardeşlik hukukunun gereği uyarılarımızı yapmıştık. Şimdi de; Baş terörist Siyonist İsrail’in önderliğinde beşli çete ABD, Rusya ve diğerleri kendi aralarında anlaşarak ülkemize karşı bitmeyen ve bitmeyecek olan oyunlarından bir yenisini daha başlattılar!
 
“Müslüman, yılan deliğinden iki defa ısırılmaz!” Nebevi uyarısına rağmen üç asırdır onlarca kez ısırıldık maalesef!  1897 yılında İsviçre’nin Basel şehrinde Yahudi Theodor Herzl liderliğinde (Yeni Dünya Düzeni) adıyla planlanan Kudüs merkezli Büyük İsrail İmparatorluğu’nu kurabilmek için önce Birinci Cihan Harbini çıkartarak en büyük engelleri Osmanlı Cihan Devleti’ni içimizdeki satılmış hain ittihatçı çeteler eliyle hiç sebepsiz savaşın tarafı yaptırtarak yıktırdılar!

Birinci Cihan Harbi’de ne tetabuktur ki Alman Savaş Gemisine Osmanlı Bayrağı takılarak yine Rusya’nın işgali altındaki Sivastopol bombalatılarak savaşın içine büyük bir oyunla sokulduk!
 
İki yüz elli bin Şehid vererek Çanakkale’yi geçilmez yapmamıza rağmen müttefikimiz Almanlar yenilince Almanya’yı değilde Anadolu’muzu işgale yeltenmeleri Haçlı-Siyon oyunun büyüklüğünü göstermiyor mu?

Yahudi faşist cani Hitler eliyle İkinci Cihan Harbi çıkartılarak Avrupa’daki İsrailoğullarını korku panikle Filistin’e göçünü sağlayarak 14 Mayıs 1948 yılında küçük İsrail Devleti’ni kurduklarını dünyaya ilan ettiler. İsrail’i BM’de tanıyan ilk ülkelerden biri Rusya olurken, halkı Müslüman olan ülkelerden de İsrail’i ilk tanıyan maalesef CHP yönetimindeki Türkiye oldu!
 
Siyonist İsrail’in, Arz-ı Mev’ud (Vadedilmiş Topraklar) Planını gerçekleştirmek için bütün güçleriyle şeytani çalışmalarına devam ettiğini asla unutmayalım! Önce Fırat ile Nil nehri arasındaki kutsal topraklarda ilan edecekleri sınırlarını 1991 yılında açıkladıkları BOP (Büyük Orta Doğu) Planıyla, içinde Mukaddes Beldelerimizinde olduğu Fas’tan Afganistan’a kadar 21 Müslüman Ülkeyi kapsayacak şekilde genişlettiler!

Siyonist İsrail’in “Yeni Dünya Düzeni!” ambalajıyla kurmak istediği Büyük İsrail İmparatorluğu ideallerini gerçekleştirmek içinde Üçüncü Cihan Harbini çıkarmaya uğraşıyorlar!

Türkiye’mizin senelerdir terörlerle uğraştırılması, çekiç güçle canavarlaştırılan PKK vb. örgütler, Afganistan, Irak Suriye, Mısır, Yemen, Libya, Tunus vb. ülkelerde estirdikleri sahte baharlarla gelen darbeler ardından savaşlar ve işgaller hep şeytani Siyonist hedefin gerçekleşmesi içindir!

Şunu asla unutmayalım ki komşularımız dahil ülkemize göz dikmemiş hiçbir ülke yoktur! Rusya’da tarihi bir motivasyonla Akdeniz’imizi de içine alan Çarlık Rusya İmparatorluğu hayaliyle yaşıyor! İngiltere’de uşağı Yunan yoluyla İstanbul ve Anadolu hasretiyle yanıyor!  Bütün bu Haçlı-Siyon İttifakı oyunlarını bozacak Osmanlı’nın evladı, maddi ve manevi sahada güçlü bir Türkiye’dir! Kıblesini Roma’dan Kâbe ye çevirmiş bir Türkiye’dir! Ve İsrail’in Yeni Dünya Dümenine karşı yeni Dünya Düzenini kuracak olan da Türkiye’dir biiznillah! Onun içinRusya- Ukrayna savaşında ve Beşli Çete zalimlerinin kendi aralarındaki hiçbir savaşta asla taraf olmamalıyız! 

Sabırla, sükûnetle, emin adımlarla büyümeliyiz! Tahrikçilere ve savaş çığırtkanlarına aldırış etmemeliyiz! Devlet aracını yolcuya göre değil, yola göre sürmeliyiz! Türkiye’miz, olası her türlü kriz ve savaşlarda barışın tesisi için hakemlik yolundan asla ayrılmamalı! Suriye’den ders alarak Emperyalist Avrupa ve ABD tilkilerinin oyununa asla gelmemeliyiz!

Zira; Allah katında gücümüz kadar sorumluyuz.

Bu savaş, Haçlı-Siyon ittifakının ülkemizi savaşa dahil ederek, emin adımlarla hedefine yürüyen Türkiyemizi yarı yolda kalmasını ve gelişmekte olan Savaş Sanayimize ve Ülkemize darbe içinde darbe yapma tuzağıdır!

Üçüncü Cihan Harbini çıkararak, Mekke-i Mükerrememizi ve Medine-i Münevveremizi de içine alan yirmibir Müslüman Ülkeyi içine alan Büyük İsrail İmparatorluğu’nu kurma planıdır!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masa tenisindeki raket tutuşu, NFT'ye dönüştürüldü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masa tenisindeki raket tutuşu, NFT'ye dönüştürüldü

Aman Türkiyem Dikkat! Şimdi İktidar-Muhalefet ittifak zamanı! Ve Türk-Kürt, Sünni-Alevi herkesin kucaklaşması ve birlik zamanıdır! Dayanışma zamanıdır! İstiklal Marşı Şairimizin; “Tükürün Ehlî  Salîb'in o hayâsız yüzüne! Tükürün onların asla güvenilmez sözüne” dediği gibi şimdi dikkatli, rikkatli ve uyanık olma zamanıdır! Ve şimdi kavli-fiili duaya ısrarla devam zamanıdır!