Şeyma Subaşı evli adamdan hamile kaldığını, pişkince gülerek anlattı!

Eski muhabir yeni medya patronu Acun ılıcalı'nın eski Şeyma Subaşı'nın Youtube kanalında söylediği sözler vatandaşları çileden çıkardı.

Aktüel 17.12.2019 - 16:44 17.12.2019 - 16:44

Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilik sonrası tanınan Şeyma Subaşı, kendi Youtube kanalında yaptığı yayınla dikkat çekmeye devam ediyor.

"EVLİ ADAMDAN HAMİLE KALDIM ÜNLÜ OLDUM"

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı yayında söylediği sözlerle magazin dünyasının içine düştüğü çarpıklığı bir kez daha ortaya koydu. Kendisine kazanç sağlamak amacıyla Youtube kanalı açan ve bu kanalda yayın yapan Subaşı, hamile olduğu dönem yaşadıklarını anlattı.

Subaşı kanalında yaşadığı ahlak dışı ilişkiyi şu sözlerle açıkladı;

"Evli bir adamdan hamile kaldığım için, çok ünlü bir insandan dolayı olduğu için ve ben de öyle olmaya başladığım için tabii ki de merak edilen kadın, kız haline geldim. Ben de ünlü olmaya başladım."

İZLEYENLER ÇİLEDEN ÇIKTI

Şeyma Subaşı'nın bu sözlerini duyan sosyal medya kullanıcıları Subaşı'ya ateş püskürdü. Çok sayıda kullanıcı "Bir kadının kendine bunu yakıştırması ne kötü, rezalet diz boyu maharetmiş gibi de anlatıyor evli adamdan hamile kalmış" sözleriyle tepkilerini gösterdiler.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@