Sınıra büyük askeri sevkiyat

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Hatay'daki sınır birliklerine 60 araçlık tank, zırhlı ve iş makinesi sevkiyatı yapıldı. Türkiye'nin çeşitli birliklerinden gönderilen çok sayıda tank, zırhlı personel taşıyıcı ve askeri araçlar güvenlik önlemleri altında Hatay'ın Reyhanlı ilçesine ulaştı. Burada tırlardan indirilen araçlar, Suriye sınırındaki birliklere doğru hareket etti

Gündem 15.02.2020 - 10:32 15.02.2020 - 10:32

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), İdlib'deki gözlem noktalarına sınırdaki yoğun kar yağışı altında obüs ve komando sevk etti. Türkiye'nin çeşitli birliklerinden gönderilen obüs, komando ve zırhlı personel taşıyıcılarının bulunduğu konvoy, Hatay'ın Hassa ve Kırıkhan ilçelerinden geçerek Reyhanlı'ya ulaştı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), İdlib'deki gözlem noktalarına obüs ve komando sevk etti.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Hatay'daki sınır birliklerine tank ve zırhlı iş makinesi sevkiyatı yapıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından İdlib'deki gözlem noktalarına komando takviyesi yapıldı. Türkiye'nin farklı birliklerinden gönderilen çok sayıda komandonun bulunduğu 60 araçlık konvoy, Hatay'ın Reyhanlı ilçesine ulaştı. Zırhlı personel taşıyıcıların yer aldığı konvoy, geniş güvenlik önlemleri altında İdlib'deki gözlem noktalarına yönlendirildi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@