AK Parti'de kucaklaşma harekatı başladı!

Seçim sürecini geride bırakan AK Parti, 2023 seçimleri için şimdiden kolları sıvadı. Teşkilat, bu çalışmalar kapsamında parti içindeki kırgın ve küskün isimlerin hem gönlünü alacak hem de onları yeniden teşkilat çalışmasına dahil edecek.

AK Parti'de kucaklaşma harekatı başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki gün düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında “Özellikle de il ve ilçe başkanlarımıza bir hususu hatırlatmak istiyorum. Sizlerden hiç vakit kaybetmeden şehirlerinize döner dönmez hemen partimizde görev almış veya gönül vermiş her bir kardeşimize mutlaka ulaşmanızı istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

ÇALIŞMALA BAŞLADI

Erdoğan’ın talimatının ardından AK Parti teşkilatları çalışmalara başladı. Teşkilat yöneticileri 2001’den bu yana AK Parti’ye gönül vermiş ancak daha sonra teşkilatlardan uzaklaşmış isimlerle ilgili bir tarama çalışması yapacak.

Dargın olan isimler tespit edilecek. Teşkilat yöneticileri bu isimler ile görüşerek onları dinleyecek, sıkıntıları varsa çözüm yolları arayacak. Teşkilat içerisinde “kucaklaşma” adı altında yapılacak toplantılarla bu isimler ile teşkilatı buluşturacak. Toplantılar sonucunda teşkilattan uzak kalan isimler yeniden partiye kazandırılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

Geçti bor'un pazarı...

SIRADAKİ HABER

banner5