banner30

banner29

AK Parti'den Abdurrahman Dilipak'a 500 bin TL'lik tazminat davası

Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, sosyal medya hesabından AK Parti'nin kendisine 500 bin TL'lik manevi tazminat davası açtığını duyurdu.

Siyaset 12.09.2020, 21:27 12.09.2020, 22:53
AK Parti'den Abdurrahman Dilipak'a 500 bin TL'lik tazminat davası

'AKP'nin papatyaları' başlıklı yazısıyla dikkatleri üzerine çeken Abdurraman Dilipak hakkında AK Parti, 500 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NE KARŞI NET DURUŞ

İstanbul Sözleşmesi'ne karşı koyduğu net tavrıyla öne çıkan Dilapak, AK Parti içindeki Akepelileri eleştirerek partinin kurucu aklına vurguda bulundu. Sözleşmenin aile kurumunu derinden sarstığı ve yıkıma uğrattığını belirten Dilipak, eşcinsel akımların da önünü açan sözleşme hakkında net ifadeler kullanmıştı. 

AK PARTİLİLERDEN HAKARET İDDİASI

Söz konusu yazıdaki ''AK Parti içindeki AKP’liler, FETÖ’nün zihniyet ikizi gibi davranıyorlar. Hem uluslararası fonlarla destekleniyorlar hem de kamu fonlarını kullanıyorlar. Malum “Yeşil Sermaye” de bunlara sponsor olabiliyor. Koç kadar, Sabancı kadar, Eczacıbaşı kadar bizim “Yeşil sermaye” davasına sadakat gösterip, bu fahişelere ve onların türevlerine karşı seslerini yükseltebilecekler mi? Konfeksiyoncu, gıda zinciri, finans kuruluşu, ses ver Türkiye! Ne bekliyorsunuz!'' ifadeleri gerekçe gösteren AK Partili yöneticiler kendilerine hakaret edildiğini iddia ederek Dilipak'a karşı harekete geçmişti.

Habervakti

Yorumlar (4)
El kürdi 8 ay önce
Baylar olsun o kimselere ki Dostan uzaklaşıp düşmanı kendine dost edenlere bir gün gelecek düşman kin munafıklığına devam edecek ama gel gör ki dost artık kırgın olacak akp bu hatadan bir an önce baz geçmeli
Mehmet GÜL 8 ay önce
Okunmakta olan Yatsı Ezanı hürmetine İNŞALLAH.
Metin Kuş 8 ay önce
Bir Müslüman olarak, bir Ak Partiye destek veren biri olarak Abdurrahman Dilipak haklıdır ve hakkı söylemektedir. Müslüman olan biri İstanbul sözleşmesini savunamaz vede destekleyemez. Şayet buna destek veren veyahutta savunan bir imanını gözden geçirsin. Kim olursa olsun Müslüman biri bu illet İstanbul sözleşmesini destekleyemez veyahutta savunamaz.
Gülüm cemrem 8 ay önce
Oy verdiğim halde kesinlikle Akp nin bu tavrı yalnistir bu tür hareketlerle muhafazakarlari sogutuyorlar kendinden,böyle bir insana yapilir mi bu yaziklar olsun..
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?