AK Parti'den Davutoğlu'nun partisine geçen belediye başkanı: Bazı başkanlar da...

Ahmet Davutoğlu’nun genel başkanı olduğu Gelecek Partisi’ne AK Parti'den istifa ederek katılan Karaman Sarıveliler belediye başkanı Halil Kulak, "Davutoğlu ile görüşen bazı belediye başkanları ve bürokratlar var" dedi.

AK Parti'den Davutoğlu'nun partisine geçen belediye başkanı: Bazı başkanlar da...

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve ekibi Gelecek Partisi’nin kuruluşunu ilan etti. Gelecek Partisi'nin ismi ve kurucular kurulu listesi dün Ankara Bilkent Otel’de düzenlenen tanıtım toplantısıyla açıklandı.

AKP'den istifa eden isimlerin yer aldığı Gelecek Partisi'nin ilk belediye başkanı ise Halil Kulak oldu. Dün Ak Parti'den istifa eden Karaman’a bağlı Sarıveliler Belediye Başkanı Kulak, “Ben partimizin ilk belediye başkanıyım ama önümüzdeki süreçlerde belediyemize yeni belediye başkanları da katılacak.” dedi.

BAZI MEVCUT BELEDİYE BAŞKANLARI DAVUTOĞLU İLE GÖRÜŞÜYOR

Sözcü gazetesine konuşan Kulak, Gelecek Partisi'ne başka belediye başkanlarının da katılacağını ileri sürdü. Halil Kulak şöyle konuştu:

"Ben partimizin ilk belediye başkanıyım ama önümüzdeki süreçlerde belediyemize mevcut belediye başkanları da katılacak. Sayın Davutoğlu ile görüşen partiye katılmak istediğini belirten bazı belediye başkanları ve bürokratlar var. Partimizin teşkilatlanma süreciyle birlikte her şey daha da netlik kazanır."

TÜRKİYE’DE BİR KORKU İKLİMİ VAR

Gelecek Partisi'ne geçmesiyle Sarıveliler ilçe halkının desteğini aldığını ifade eden Halil Kulak sözlerini şöyle sürdürdü:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 1 ay Önce

İşte kahpe evlatlarının ve orospular topluluğu Davutoğlu’nun böyle hain böyle şerefsiz Türkiye ve İslam düşmanı olacağını rüyamda görsem inanmazdım fakat doları basıp aldılar namussuz ve şerefsiz çıktı

SIRADAKİ HABER

banner5