banner30

banner29

AK Partili vekilden Kılıçdaroğlu'na ayar!

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş sosyal medya hesabı Twitter'dan "EYT sorununu biz çözeceğiz" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. Muş, SSK'yı batıran Kılıçdaroğlu'nun 1990'lı yıllarda emeklilik yaşı hakkında sarfettiği sözleri hatırlattı.

Siyaset 17.11.2019, 17:26
AK Partili vekilden Kılıçdaroğlu'na ayar!

AK Parti Gurp Başkanvekili Mehmet Muş resmi Twitter hesabından Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün emeklilik yaşı hakkında sarfettiği sözlere tepki gösterdi. 

Mehmet Muş, Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdür'ü olduğu dönemlerde sarfettiği sözleri hatırlatan bir tweet attı. Muş, "Pişkinliğin bu kadarına pes doğrusu! Dün Kılıçdaroğlu: "Emeklilik yaşı 80 de olsa SSK kurtulamaz. Ek önlemler lazım", "Emeklilik yaşı 60 olmalı", "SSK'yı ancak geç emeklilik kurtarır" tweetini attı.

Kılıçdaroğlu'nun SSK genel müdürü olduğu dönemler

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu SSK Genel Müdürü olduğu dönemde katıldığı televizyon programında Gazeteci Savaş Ay'ın soruları karşısında verdiği cevaplarla gündem olmuştu. Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayında SSK hastanelerinde yaşanan aksaklıklar karşısında acizlik belirten inanılmaz itiraflarda bulunmuştu.

                 

Bol keseden salladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın EYT açıklamasını fırsat bilen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yine bol keseden sallamıştı. Siyasette fırıldaklıkları, çarkları ve gaflarıyla tanınan ve her fırsatta terör örgütü PKK/YPG'nin sözcülüğüne soyunan Kılıçdaroğlu, EYT konusuna çözüm bulacaklarını ileri sürerek, "EYT'liler hiç meraklanmasınlar, onların sorunlarını çözeceğiz. Erdoğan ve iktidarı, Türkiye'nin bugüne kadarki hiçbir sorununu çözmedi, tam tersine sorun üretti. Ben buradan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına söz veriyorum, Türkiye'deki bütün sorunları, akılcı, tutarlı politikalarla istişare ederek çözeceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu işte yokum

Dün İstanbul'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan EYT konusuna ilişkin "Arkadaşlarıma söylüyorum beni bu yola asla teşvik etmeyin. Milletimin faydası neredeyse ona varım, milletimin ve ülkemin zararına olan bir şeye asla yokum. Seçim kaybetsek de yokum" demişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?