banner29

Akşener'den flaş erken seçim açıklaması! Tarih verdi...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Ben Sayın Erdoğan'ın masasında bir erken seçim seçeneğinin durduğuna inanıyorum ama yapar mı bilemem" dedi.

Siyaset 03.07.2020, 16:41
Akşener'den flaş erken seçim açıklaması! Tarih verdi...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, siyasetin gündeminde yer alan konulara ilişkin olarak Sözcü TV'den Nevşin Mengü'ye değerlendirmelerde bulundu.

"Ben Sayın Erdoğan'ın masasında bir erken seçim seçeneğinin durduğuna inanıyorum ama yapar mı bilemem. Sayın Erdoğan'ın kararına bağlı. Ekim- kasım biri bir seçimin masasında olduğuna inanıyorum ama nasıl bir karar verir bilemem" diyen Akşener, şöyle devam etti:

"Erdoğan'ın sokaktan kopması, yeni bir bürokrasi başlattı; saray bürokrasisi. Onun yerine, onun için çalışmalar yapan bir profesyonel ekiple yapıyor bunu. Dünyadan haberi var mıdır yok mudur bilmem ama kesinlikle sokaktan haberi yok.

'Gençler dikte edilmekten rahatsız'

Gezinin ilk 5 gününde bazı fotoğraflar dikkatimi çekmişti. Küpeli bir çocuğumuzla kapalı bir kızımızın çöp boşaltması. Bu nedir desen 'Barıştık, eşitlik, adalet' derim. Başkası bana dedi ki 'İkisinin ayağında converse var. Tüketim alışkanlıkları aynı.' İkisi de aynı tür giyiniyor gibi bir cümle ile karşılaşınca bu işin uzmanları ile bir çalışma başlattım. Profesyonel bir çalışma ile uzun süredir gençlerimizin üzerinde duruyoruz. Gençler dikte edilmekten rahatsız. Umudunu kaybetmiş çocuklar var. İlçelerin oto sanayisinde çalışmaya mahkum edilmiş çocuklarımız var. Sosyal medyada Sayın Erdoğan'a gönderme yapmam bunları görmediğimiz anlamına gelmez.Şaka yapılacak bir konu değil elbette dikkat çekilmesi gereken bir konuydu.

Ayasofya'yı Sayın Erdoğan'ın ne Danıştay'a ne bize ne vatandaşa sormasına gerek yok. Buranın açılmasına karşı çıkan yok. O yün yumağını attı, kimse dolaşmadı kendisi buna dolandı. Ben olsam ağzımdan çıktıysa yapardım ama Erdoğan yapamaz. Yaparsa da tebrik ederim."

Yorumlar (1)
Günel 9 ay önce
Maral Hanım Erken Seçim Olsa Ne Yapaçağsan Lider Olaçaksanmı Otur Oturduğun Yerde Dünya İnsanların Oyunlarına Bak Dünya İnsanların Oyunları Çebheni Kendini Yok Eder Halka Lider Olmağ Zordu Şu İndiki Hayatda Hayatımız Karmaşa İçinde Ne Kötü Ne İyi Bilemyoruğ Maral Çebhe Lider Koltuğ İsteyir Zaman Geldikde Koltuğlar Liderlere Keceçek Türk Halkın En Deyerli Lideri Mustafa Kemal Atatürk Olup Ondan Sonra Gelenler Onun Yolunda Hele Yürüyemiler Çünkü Atatürk Farklı Lider Olup Işığı Hep OSMANLI TÜRKLERİN Üzerinde
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?