banner5

banner29

Babacan'dan skandal Demirtaş ve Kavala açıklaması!

Yeni parti kurma çalışmalarına devam eden Ali Babacan, cezaevinde bulunan Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'yla ilgili skandal açıklamalarda bulunarak tutuksuz yargılanmaları gerektiğini söyledi.

Siyaset 26.12.2019, 18:40
Babacan'dan skandal Demirtaş ve Kavala açıklaması!

Yeni parti çalışmalarını sürdüren Ekonomi eski Bakanı Ali Babacan, Ankara'nın Balgat ilçesinde bulunan çalışma ofisinde Şirin Payzın'a açıklamalarda bulundu. Gündeme ilişkin soruları cevaplayan Babacan, Selahattin Demirtaş ve Gezi finansörü Osman Kavala hakkında skandal açıklamalarda bulundu. 

"Tutuksuz yargılanmalılar"

Babacan, cezaevinde bulunan Demirtaş ve Kavala için "Tutuksuz yargılanmalılar. Demirtaş’ın temsil ettiği siyasi çizginin önü ne kadar açık olursa, siyaset içinde olursa Türkiye için o kadar faydalıdır. Kavala herkesin tanıdığı bir isim, ne yaptığı belli. Ben şahsen tutuksuz yargılamadan yanayım." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
kılıç 12 ay önce
Ne hikmetse AKP'den ayrılanlar hemen demirtaşa ve Erdoğan düşmanlarını haklı çıkarmaya başlıyorlar.Sanıyorlar ki Erdoğan düşmanlığı kendilerine bir menfaat olarak dönecektir. Öyle olsaydı düşmanları hepsi şimdi en yüksek yerlerde olurlardı, vesselam.
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?