Babacan hakkında şok iddia! İmza atmaktan mı korkuyor?

Edinilen bilgiye göre; Ankara-Yıldız’da, Hollanda Konsolosluğunun bulunduğu sokaktaki sarı binanın en üst katında, AK Parti’nin Bursa Milletvekili Mehmet Altan Karapaşaoğlu ile Ali Babacan arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Babacan hakkında şok iddia! İmza atmaktan mı korkuyor?

Yeni bir parti kurmak için AK Parti'yle yollarını ayıran Ali Babacan hakkında şok bilgilere ulaşıldı.

Kurucu heyetin içerisinde olmaktan ve imza atmaktan sakınan Ali Babacan, Karapaşaoğlu’na ”Tamam bu belgeleri vereyim ama imza atmayayım. Eğer asker el koyarsa ben ne yaparım” der.

Babacan’ın bu sözünden sonra ne zaman imza attığı, nasıl attığı veya atıp atmadığı hakkında her hangi bir bilgi edinemedik.

Kuruluş aşamasında ‘asker korkusu’ nedeniyle imza atmaktan imtina eden Ali Babacan’ın gemisine 15 Temmuz’da arslanlar gibi çarpışan milletvekillerinin bineceğini düşünerek yeni bir parti kurma gerekçesiyle Babacan’ı sahneye sürmenin hangi çarpık üst aklın eseri olduğu merak konusu..

Kendisini tankların altına atmaktan çekinmeyen, göğüslerini uçaksavar mermilerine açan kahraman milletimizin; ‘asker korkusu’ ile imza atmaktan bile imtina eden Babacan’ın peşinden gideceğini düşünmek ise, ya kara cahillik, ya da Babacan’ı öne sürüp siyaset çöplüğüne göndermek isteyen bir aklın ürünü olsa gerek..

KAYNAK: DİPDALGA.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5