banner30

banner29

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na: Şanzımanı dağıtmış!

Ankara'da partisinin düzenlediği kampın kapanış oturumunda konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Bahçeli "Densiz, cahil, maskara" gibi ifadeler kullandı. Bahçeli, konuşmasının devamında CHP Lideri'nin kayışı koparıp, şanzımanı dağıttığını belirtti.

Siyaset 12.01.2020, 13:45
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na: Şanzımanı dağıtmış!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da partisinin düzenlediği kampın kapanış oturumunda kameralar karşısına geçti.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Lideri, Türkiye'nin Libya'ya konusunda attığı adımlara karşı çıkanlara sert bir dille cevap verdi.

"CAHİL, DENSİZ, SİYASİ MASKARA"

Devlet Bahçeli, "Ne işimiz var Suriye'de, ne arıyoruz Libya'da diyenler, görevli ve taşeron değillerse, kesinlikle tarih ve coğrafya cahilleridir. Bunlar, değil devlet yönetmeyi, kendilerini bile yönetmekten mahrum kalmış densizlerdir. Muhalefet yapmayı, Türkiye'yi muhaliflikle, yabancılara muhbirlikle karıştıran ve kaynaştıran siyasi maskaraların tekne gibi rotalarını kaybettiği ortadadır. Türkiye'nin olmadığı bir Orta Doğu'yu ya da Akdeniz tablosunda kuşun, kurdun, karıncanın bile hayat hakkı olmayacaktır. Aynı şey, Balkanlar ve Kafkaslar için de geçerlidir." şeklinde konuştu.

"KILIÇDAROĞLU KAYIŞI KOPARTMIŞ, ŞANZIMANI DAĞITMIŞTIR"

Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine devam eden MHP Lideri, "Kılıçdaroğlu kayışı kopartmış, şanzImanı dağıtmıştır. Kılıçdaroğlu, salladıkça sallamıştır. CHP Genel Başkanı kurusıkı atmakta, baltayı taşa vurmaktadır.

Fizan'ın yerini gösterin destek Filipinler'i gösterir

Fizan'ın haritada yerini gösterin dese gösteremez. Gösterse gösterse Filipinler'in yerini gösterir.

Fizan ile Türk askerinin gideceği yer arasında en küçük bağlantı bulamazsınız."

KILIÇDAROĞLU YALAN ANITIDIR

"Bir bakıyorsunuz Kılıçdaroğlu niye herkesin olduğu yerde biz yokuz diyor. Bir bakıyorsunuz ne işimiz var deyip kendisiyle çelişiyor. Kılıçdaroğlu yalan anıtıdır. FETO'nun CHP'de kurduğu düzeni görmeyip üç maymunu oynarlar. Kılıçdaroğlu'nun sözleri yalandır. " dedi.

CHP-HDP-İP

Bilindiği üzere CHP, HDP, ve İyi Parti Türk askerinin Libya'ya gitmemesi için Meclis'e gelen tezkereye hayır oyu vermişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk askerinin Libya'ya gitmesinin bölgeye fayda sağlamayacağını savunmuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?