Bahçeli: Kılıçdaroğlu zıvanadan çıktı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimler kapsamında ilk mitingini Söğüt'te düzenledi.

Bahçeli: Kılıçdaroğlu zıvanadan çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Bilecek'te vatandaşlara hitap etti.

İlk miting yeri olarak Söğüt'ü seçen Bahçeli'nin sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

"Beka meselemiz geçmişe nazaran ağırlaşmıştır. Beka olmadan ekmek olur mu? Beka olmadan ucuz yedim pahalı aldım demek mümkün mü? Türk milletinin kahraman evlatları yeri geldi çekirge yiyerek mukaddesatını korudu. Beka olmadan belediyenin bir manası söz konusu mu?

Sizlerin desteği karşısında Türk düşmanları tir tir titrerler, kaçacak delik aralar.

Kılıçdaroğlu'nun şirazesi kaydı

Sabah başka, akşam başka olan CHP Genel Başkanı, YPG'nin Türkiye'ye saldıracağına inanmıyor. PKK-YPG'yi mazur gösterecek kadar zıvanadan çıkıyor. Kılıçdaroğlu, "Bize mi saldıracaklar?" sorusunu Kilis'te, Hatay'da Urfa'da söylesin.

Yerel seçimde HDP'nin nerelerden oy çıkmadığına iyi bakın. Kandil isim veriyor, CHP yazıyor. Atatürk'ün partisi Kılıçdaroğlu'ndan bir an önce kurtulmalıdır.

Zorda kalanlara el uzatacağız. Söğüt'ün refah ve gelişmişliği için belediyeye bir kez daha talibiz. Bir selam bin hatır eder. Biri bilmeyen bini hiç bilmez. Söğüt'ü kardeşlerimin tamamını kucaklayacağız.

Bahçeli, Bilecik programı kapsamında Ertuğrul Gazi Türbesi'ni ziyaret etti.

31 Mart'ta sadece belediye başkanı, muhtar seçmeyeceksiniz, milli bekamız için tarihi nitelikte bir tercihte bulunacaksınız. Hatıraları var etmek için gereğini yapacağınıza inanıyorum.

Bir şekilde yolu bizden ayrılan, samimi pişmanlık yaşayan her kardeşimi kucakladığımı, onlarla helalleşme arzusu taşıdığımı bir kez daha ilan ediyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5