banner29

Bahçeli TBMM'deki açılış törenine katılamayacak!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi. Yalçın, Bahçeli'nin sağlık sorunları nedeniyle yorgunluktan uzak kalması gerektiğini, bu nedenle de bugünkü TBMM açılışına katılamayacağını belirtti.

Siyaset 01.10.2019, 13:05 01.10.2019, 13:07
Bahçeli TBMM'deki açılış törenine katılamayacak!

Prof. Dr. Semih Yalçın’ın açıklaması şöyle:

"Malum olduğu üzere, geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; hastanede kısa süreli bir tedavi görmüş, daha sonra da evinde istirahate çekilmiştir.

"İSTİRAHATLERİ, DOKTORLARININ TAVSİYESİ ÜZERİNE BİRKAÇ GÜN DAHA UZATILMIŞTIR"

TBMM’nin açılışı dolayısıyla meydana gelecek hareketlilik ve siyasetin yoğun gündemi dolayısıyla hastalığının nekahat döneminde yaşayabileceği öngürülen aşırı yorgunluktan uzak kalması gerektiği değerlendirilen Sayın Devlet Bahçeli’nin istirahatleri, doktorlarının tavsiyesi üzerine birkaç gün daha uzatılmıştır.

"SAĞLIK DURUMU İYİYE GİTMEKTEDİR"

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu sebeple yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM’de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacaktır. Bununla beraber, Sayın Genel Başkanımız hızla iyileşmekte, kendilerinin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kamuoyuna ve camiamıza saygıyla duyurulur."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?