banner30

banner29

Binali Yıldırım'dan İmamoğlu'na: Beni kopyalıyor

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Binali Yıldırım, CHP'li rakibi Ekrem İmamoğlu'nun kendisini taklit ettiğini belirterek, "Parti kimliğini yok sayamazsın. Partinle vatandaşın önüne çıkmalısın. Benim kanaatim o. Zaten aday rakibim, genellikle benim gördüğüm beni kopyalıyor. İşte halkla daha sıcak ilişkiler içerisinde, halkın içinden ayrılmadığı görünümünü veriyor ama taklidimden sakınmalarını ben tavsiye ediyorum vatandaşlara" dedi.

Siyaset 03.06.2019, 14:18 03.06.2019, 14:25
Binali Yıldırım'dan İmamoğlu'na: Beni kopyalıyor

Cumhur İfakı'nın İstanbul adayı Binali Yıldırım, Simge Fıskoğlu'nun moderatörlüğünde Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu'nun sorularını yanıtladı. 

23 Haziran'da yenilenecek olan İstanbul seçimlerinde rakibi olan CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun kendisini taklit ettiğini savunan Yıldırım şu sözleri kaydetti:

"Partini yok sayamazsın, parti kimliğini yok sayamazsın. Partinle vatandaşın önüne çıkmalısın. Benim kanatim o. Zaten aday rakibim genellikle benim gördüğüm beni kopyalıyor. İşte halkla daha sıcak
ilişkiler içerisinde, halkın içinden ayrılmadığı görünümünü veriyor ama taklidimden sakınmalarını ben tavsiye ediyorum vatandaşlara."

Yıldırım'ın bu sözleri üzerine sosyal medyada "Kim kimi taklit ediyor?" tartışması başladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?