Çalgüner, Kılıçdaroğlu'na 'devlet ayağı'nı sordu

Kemalist yazar Tahir Çalgüner, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı 'FETÖ'nün siyasi ayağı' açıklamalarını samimi bulmadığını vurgularken dikkat çeken tespitlerde bulundu.

Çalgüner, Kılıçdaroğlu'na 'devlet ayağı'nı sordu

'FETÖ'nün siyaset ayağı'nı arayan ve sorgulayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun samimiyetsiz ve bir o kadar da sütten çıkmış ak kaşık olmadığını belirten Kemalist yazar Çalgüner, 'siyasi ayağın' ise bu işe ayakçılık yapan tüm siyasetçilerin olduğunu vurguladı. Eski CHP milletvekili Yılmaz Ateş'in partiden ihracının bunun  bir göstergesi olduğunu, maalesef Y-CHP Genel siyaset müdürünün dünkü grup toplantısında hamaset yaptığını belirtti.

'KILIÇDAROĞLU, FETÖ'CÜLERİ KEMALİSTLERİN ÜZERİNE SÜRER'

FETÖ'nün siyaset ayağını arayan Kılıçdaroğlu'nun şimdilerde siyaseten içgüveysi ilişkisi içinde olduğu ve FETÖ'nün muhatap görüldüğü (Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olmadan önceki o dönemde) devletin başında olan devlet ayağı partnerlerinde aramasının daha anlamlı olacağını vurgulayan Çalgüner, Kılıçdaroğlu Y-CHP'si şu anda İktidar olsa bırakın FETÖ ile mücadeleyi, tüm FETÖ'cüleri Kemalistlerin üzerine sürer dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Leman
Leman - 1 hafta Önce

Helal olsun Kemalistlere...

KORKUT
KORKUT - 1 hafta Önce

Kapak gibi cevap.

CUNEYT
CUNEYT - 1 hafta Önce

KK fetoculere ayağını kaptırdı bacağını alamıyor

SIRADAKİ HABER

banner5