banner29

Çamlı'dan HDP'li vekillere sert tepki: Silah almayalım da ne yapalım?

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, TBMM Dışişleri Komisyonu'nda HDP'li vekillerin Türkiye'yi işgalci olarak tanımlaması ve savunma yatırımlarına israf denilmesine sert tepki gösterdi.

Siyaset 14.11.2019, 13:32 14.11.2019, 15:58

TBMM Dışişleri Komisyonu'nda HDP'li vekillerin açıklamalarına karşı kayıtsız kalmayan AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı sert açıklamalarda bulundu.

DÜNYADA EN FAZLA KÜRT'Ü KATLEDEN ÖRGÜTÜN PROPAGANDASINI YAPIYORSUNUZ

'Demokrasi bu mudur? Özgürlük bu mudur?' diye soran Çamlı, ''Kendi ülkende, kendi toprağında devletine milletine karşı her türlü düşmanlığı yapacaksın ve destekleyeceksin. Can alan bebek katillerine arkana alacaksın. Muhatap olmuyorum arkadaşla, ortaya konuşuyorum. Böyle bir şey midir demokrasi? Anayasal düzen, hukuk, nizam bu mudur? Hayret ediyorum. Dünyada en fazla Kürt katleden bir örgüt, Kürtçülüğü sömürerek, propgandasını burada yapacak.'' ifadelerini kullandı.

SİLAH ALMAYALIM DA NE YAPALIM?

Silah niye alıyorsunuz eleştirilerine de kızan Çamlı, ''Silah almayalım da ne yapalım? Bir elinde Amerikan bayrağı bir elinde silah, Kürt katlediyor bebek katili Siyonist köpekler. Onlarla ilgili hiçbir şey yok. Şurada savaştığımız bir ülkenin milletvekili olsa, bunlardan daha saygılı olur ve insanları tahrik etmez.'' ifadelerini kullandı.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?