banner29

Can Ataklı'dan İmamoğlu'na: Küçük Tayyip olma!

CHP yandaşı televizyoncu Can Ataklı, Tele-1 Televizyonu'nda 21 Ağustos tarihinde yayınlanan 'Gün Başlıyor' programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirirken 'Küçük Tayyip olma' tepkisinde bulundu. Bu tepkinin ardından Ataklı'nın daha önce İmamoğlu'ndan özür dilediği gibi yeniden özür dileyip, dilemeyeceği merak konusu oldu.

Siyaset 03.09.2020, 16:44 03.09.2020, 17:07
Can Ataklı'dan İmamoğlu'na: Küçük Tayyip olma!

CHP'nin yandaşı TELE 1'de sabah haberlerini sunan Can Ataklı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yine akıl verdi.

İMAMOĞLU'NA CUMHURBAŞKANLIĞI UYARISI

Can Ataklı, İmamoğlu'nun cumhurbaşkanlığı hayali olduğunu söyleyerek "Bu cumhurbaşkanlığı hayalini bırakın... Herkes küçük Tayyip olmasın abi! Belediye başkanıyım, oradan da cumhurbaşkanı olacağım. Bırakın!" ifadelerini kullandı. 

Can Ataklı'nın açıklamaları şu şekilde:

"TWEET ATMA! İŞ YAP!"

"Ama burada Ekrem İmamoğlu! Tweet atma abicim. Tweet atma! Eylem yap. Giy çöpcü üniformasını göster bana de ya da başka bir şey bul. Ama tweet atmayın ya!"

"HASAN BÜLENT KAHRAMAN'I DANIŞMAN YAPMA!"

"Hasan Bülent Kahraman'ı yapma ya danışman! Mecbur değilsiniz. Niye şimdi açıklama yapmıyorsunuz? Adam istifa etti. Niye? Acayip tepki oldu. Bu nedir, diye. Ha! Senin danışmanların "abi istifa etsen iyi olur" falan dediyse... Çık açıkla niye yaptın? Neden kabul ettin istifasını?"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?