banner29

CHP'den büyük saygısızlık! Erdoğan'ın fotoğrafını kapattılar

CHP tarafından 12 ocak tarihinden düzenlenen Pendik İlçe Örgütü Kongresi'nde milletin iradesiyle seçilmiş olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafı parti görevlileri tarafından kapatıldı. Pendik Belediyesi yapılan saygısızlık sonrası açıklama yayımladı.

Siyaset 15.01.2020, 11:12
CHP'den büyük saygısızlık! Erdoğan'ın fotoğrafını kapattılar

CHP Pendik İlçe Örgütü Kongresi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı makamına karşı büyük bir saygısızlık yapıldı. CHP parti üyeleri tarafından salonda bulunan Erdoğan'ın fotoğrafının üstüne parti bayrağı asılarak sansür uygulandı. 

82 milyonun oylarıyla seçilmiş olan ilk CumhurbaşkanI olan Erdoğan'a karşı yapılan saygısızlık sosyal medyada da büyük bir tepkiye neden oldu. 

PENDİK BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA

12 Ocak’ta yapılan CHP Pendik İlçe Örgütü Kongresi’nde milli iradeye açık bir saygısızlık yapılmıştır. Salonda bulunan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı CHP parti görevlileri tarafından kapatılmıştır.

82 Milyon Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının seçilmiş Cumhurbaşkanı’na yapılan bu saygısızlık; Cumhurbaşkanlığına olduğu kadar milli iradeye yönelmiş bir hadsizliktir.
Bu konudaki tepkiler çığ gibi çoğalmasına karşın bu eylem karşısında herhangi bir açıklama yapmayarak suskunluğu tercih eden CHP İlçe Örgütü`nü anlamamız mümkün değildir.

82 milyon vatandaşımızın Cumhurbaşkanı olan ve devletimizi temsil eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan`a yapılan bu saygısızlığı telin ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?