banner29

CHP Genel Başkan Yardımcısından saçma teklif!

Koronavirüs krizini fırsat bilen CHP'li, bu süreçte güzel faaliyetlere imza atan AK Parti iktidarına erken seçim çağrısı yaptı.

Siyaset 26.04.2020, 13:56 26.04.2020, 14:05
CHP Genel Başkan Yardımcısından saçma teklif!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu, koronavirüs salgınının Türkiye'de ekonomik krizin yaşandığı bir dönemde patlak verdiğini savunarak tepki çeken açıklamalarda bulundu.

Muhalefetin her zaman ortaya attığı "AK Parti nedeniyle ekonomik kriz yaşandığı" iftirasını yineleyen Erdoğdu, "Zaten Hazine, iktidarın israf ve yolsuzluklarına dayanamamış batmıştı. Hazine tamtakır." dedi.

Erken seçim çağrısı

CHP'nin önde gelen isimlerinden Erdoğdu, "Bunlar ülkeyi bu durumdan çıkaramaz. Ekonominin düzeltilmesi için bunların hemen gitmesi gerekir. En kısa zamanda erken seçim yapılarak ülkesini seven, dürüst, liyakatli kadroların bir an önce iş başına gelmesinin yolu açılmalıdır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Günel 12 ay önce
İyi Seçkiler Yapın İMAMOĞLUN Lider Yapın DEMİRÇİOĞLUN İstanbula Başkan Yapın KAFTANÇIOĞLUN Ankaraya Başkan Yapın EMONİMİ HAZİNE Başkanı BABAÇANI Yapın DAVUDOĞLUNDA İçişleri Başkanı Yapın Türk Halkın Bütün Sirlerin Melhemin FETÖÇULARA Anlatsın Zaten İndide Türküyenin İçişlerin İblislere Anlatırsınız Türk Halkı Sizi Gibi İblisleri Çok Sevir Ve Deyer Verir Ekonimi Kiriz Para Pul Kendinizi Öldüsün Para Para Demekden Deli Olaçağsınız Çebhe Vatani Milleti Satan Çebhe Lider Koltuğuna Göz Diken Çebhe Savaşı Derbeni Türk Halkına Getiren Çebhe Seçkilere Umudu Tam FETÖ Yene Yapaçağ Yapdığın Seçki Mentekesine Sızdıraçağ Açanların Lider İmamoğlu Olaçağ GÜLDE BÜLBÜLDE Hele Var Oda Lider Olmağ İsteyir Gül Növbe Çatanda Kendinde Lider Olaçağsan İBLİSLER Erdoğan’ın Ayağının Tozu Bele Olamarsınız
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?