banner30

banner29

CHP Kocaeli il Başkanı Sarıbay: ''Meyhanelerde görünmeyin!''

31 Mart seçimlerine hazırlanan siyasi partiler, strateji ve politikalarla seçmenin gönlüne girmeyi ve seçimden galibiyetle çıkmayı hedefliyor! CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay'da doğal olarak sorumlu olduğu ilde partisinin adaylarının başarılı olmalarını istiyor! Sarıbay, parti meclisinde yaptığı konuşmada yerel seçimde uygulayacakları strateji ve planlarını ele veren bir açıklama yaptı! İşte CHP'nin Kocaeli'de yürüteceği hayret uyandıran seçim stratejisi!

Siyaset 12.12.2018, 12:02 03.03.2020, 18:46
CHP Kocaeli il Başkanı Sarıbay: ''Meyhanelerde görünmeyin!''

''MEYHANEDE GÖZÜKMEYİN! GÖZLERİNİZ KAN ÇANAĞI OLMASIN!''

CHP Kocaeli İl Örgütü, Gebze, Çayırova ve Kartepe’de belediye başkan adayı olarak belirlenen isimleri tanıttı. İl başkanı Cengiz Sarıbay tanıtım toplantısında yaptığı açıklamada adayları uyararak, “Benim adayım dört dörtlük olmalı'' vurgusunu özellikle belirtti!

Ancak Sarıbay öyle bir meselenin altını çizdi ki duyanlar şok oldu! Sarıbay, ''Adaylar şu sıralar meyhanede görünmemeli” dedi!

''MEYHANEDE GÖZÜKMEYİN! GÖZLERİNİZ KAN ÇANAĞI OLMASIN!''

Tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Benim adaylarıma her zaman tembihlerim olur. Benim adayım dört dörtlük olmalı. Sabah kalktığında gözleri kan çanağı olmamalı. Meyhanede gözükmemeli. Eğer biz Cumhuriyet’i savunacaksak kimseyi gözünün üstünde kaşın var diye eleştirmeyecek. İçine sinmiyor mu bırak git o zaman. Sindiremiyorum olmaz. Kimse sosyal medyadan partiyi küçük düşürmesin” dedi.

SURETİ HAKTAN GÖZÜKME ÇABASI

CHP İl Başkanı Sarıbay'ın yaptığı açıklamalar 'takiye' olarak nitelendirilirken, sureti haktan gözükme çabası içine girilmesi ise komik karşılandı. Muhafazakar kesimden oy devşirmek için her türlü yolu deneyen CHP'li yöneticilere partililerden de tepki geldi.

Yorumlar (1)
mahmut güloğlu 2 yıl önce
Diyelim chp adayını seçtik! Seçimden sonra gözler kan çanağı, meyhanelere devam ederlerse vatandaşa nasıl hizmet edecklrmiş:)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?