banner29

CHP'li gazeteci İmamoğlu'na patladı: Böyle çapsızlık İstanbul'a yakışmıyor

CHP'ye yakın medya organlarından Tele 1'de Gün Başlıyor programını hazırlayıp sunan Can Ataklı, Başakşehir Şehir Hastanesi'nin yolunu, 'bütçem yok' bahanesi ile yapmayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ateş püskürdü. İmamoğlu'nu iş bilmezlikle suçlayan Ataklı, "Böyle acemilik, böyle çapsızlık İstanbul'a yakışmıyor" dedi.

Siyaset 23.04.2020, 00:28 23.04.2020, 00:43
CHP'li gazeteci İmamoğlu'na patladı: Böyle çapsızlık İstanbul'a yakışmıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "hayalim, rüyam" olarak nitelendirdiği şehir hastaneleri tek tek hizmete girmeye başladı.

İstanbul'daki Başakşehir Şehir Hastanesi'nin yapım süreci, Ekrem İmamoğlu'nun göreve gelmesiyle birlikte yavaşladı. CHP'li İmamoğlu, şehir hastanesinin yollarını yapmamak için direndi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise bunun üzerine bakanlığa talimat verdi ve hızla yollar yapıldı.

Dünyada birçok ülke tarafından örnek alınan dev şehir hastanesine karşı Ekrem İmamoğlu'nun böyle bir tavır alması muhalif kimliğiyle bilinen Can Ataklı'yı da kızdırdı. 

ÇAPSIZLIK, BECERİKSİZLİK.. İSTANBUL'A YAKIŞMIYOR

Tele 1 canlı yayınında konuşan Ataklı, "Bahanesi yok bu işin, İBB'nin burada çok büyük hata yaptı. Böyle bir hastane açılıyor. Bina muazzam. İnşaat olarak harika. Efendim yolunu onlar durdurdu da biz yaptık da yapmadık da... Bir de yolu yapılmayacaktır diye açıklama yaptı. Böyle bir acemilik... Böyle bir iş bilmezlik.. Böyle bir çapsızlık... İstanbul'a yakışmıyor. Yapacaksın kardeşim. Tak diye yapacaktın. Hem de bütün gücünü seferber edecektin.

ŞOVLARLA BU İŞLER YÜRÜMEZ

Orası benim milletimin şifa bulacağı bir yer. Özellikle bu korona günlerinde. Ne yaptınız? Demeçler, şovlar... Bu şovlarla bu işler yürümez.

CUMHURBAŞKANLIĞI HAYALLERİ GÖRENLER VARSA..

Cumhurbaşkanlığı hayalleri görenler varsa da kusura bakmasın ama olmaz. O yolu yapacaktın. Lamı cimi yok.

İCRAAT GÖRMEDİM KARDEŞİM

Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyenlerin dışında bir tane beğenen var mı acaba. Ben daha icraat görmedim kardeşim. Hakikaten görmedim. Ne düzeldi? AKP durmadan geçitleri donatıyordu, sen ne yapıyorsun? İstanbul senindirden başka var mı bir şeyin? Ne demekse o.. Hep edebiyat.. İş kardeşim... İcraat..." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Gökden Daşdü Can Ataklının Başına Çok Karip İMAMOĞLU Hakda Söylediklerine İnanamıram Şu İnsan Çebhenin İmamoğlun Dostu İdi Kendinize Ne Olup Yoksa Virüsa Bulaşıp Virüs Sonunda İnsanların Danışığında Deyişdirermiş Çebhe Dostu Deyişdise Her Kes Deyişe Biler Amandı Kendinizi Kanalınızı Koru Kılınçlaroğlu Kendinizi Edam Eder Can Bey Her Zaman AKP Erdoğana Küfür Edirdin Haklısınız Çebhe Kendi Hakaret Kin Nifret Reklam Edir Onların Sinvolu Şudu Çebhenin Bir Proçesi Yok Ne Yapsınlar Onların Proçesi HDP PKK Deve Geleçek Çebhe İyi Seadet Partileridi Can Bey Kendinize İyi Bakın Aman Çebhe Size Kötü Şey Yapar Kendinizin Yaşaması Lazım Sabahdan Erdoğanın AKP Yeniden İyileşdi Kendinizin Kurluşu Hakaret Nifret Yapmağ İmamoğlu Ne Yapsın Bütün Paraları Belediyeye Geldikde Kansterlere Paylayıp İstanbul Belediyesin Hazinesinde Para Yok İmamoğlu Haradan Para Alsın İmamoğluna Fitre Bağış Yapanda Yok Çebhe Bele Yardım Etmir Tek Elden Ses Çıkmaz
Günel 1 yıl önce
İmamoğlu Koltuğa Oturdu Dünyanın Rengi Deyişdi Bir Günde 34 Şehid Oldu Kar Altında İnsanlar Şehid Oldu Depremde İnsanlar Şehid Oldu Virüsda İnsanlar Şehid Oldu Allah Korusun Dünyada İnsanlar Şehid Oldu İmamoğlun Çebhenin Ayağı Dünya Halklarına İyiliğ Getirmedi Kötülük Açı Getirdi Allah Sonrakı Felaketlerden Korusun İmamoğlu Söyleyir Hükümet İzin Vermedi Hastahane Yolun Çekmeye Çok Karip İmamoğlu Kendiniz Başkansınız Kendi Göreviniz Her Kesden Üstün Yalan Söylemenize Bakılırsa Çebhe Liderine Benzeyirsiniz Çebhenin Doğru Sözün Göremedik
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?