banner29

CHP'li Tanju Özcan'dan üstü kapalı tehdit! Yine skandal...

Daha önce mültecilerle ilgili ifadeleri nedeniyle büyük tepki çeken CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, şimdi de katıldığı bir programında, Boluspor için para vermeyenlere belediyede zorluk çıkartacaklarını ima etti.

Siyaset 31.08.2019, 12:34
CHP'li Tanju Özcan'dan üstü kapalı tehdit! Yine skandal...

Mülteciler hakkında söyledikleriyle gündeme oturan Bolu'nun CHP'li Belediye Başkanı Tanju Özcan, skandal uygulamalarının ardından şimdi de esnaftan para istedi.

Yerel bir televizyon programında, Boluspor için esnaftan yardım istediklerini söyleyen Özcan, "Valimizin himayesinde belediye başkanı, ticaret odası başkanı gidecek birine, artık o kapıdan boş dönülmez. Çünkü yarın o kapısına gittiğimiz kişi farklı bir taleple bizim kapımıza geldiğinde güler yüzlü karşılanmak istiyorsa, ki istiyordur herhalde gereğini yerine getirecektir" diyerek adeta esnafı tehdit etti.

CHP'li başkandan Suriyelilere plaj yasağı için dehşete düşüren savunma!Gündem

 "BU İŞİN ŞAKASI OLUR MU"

Programda Boluspor'a yardım etmeyen esnafın zor durumda kalacağını açıkça ifade eden Özcan şunları söyledi; ''Sayın vali ve ticaret odası başkanımıza teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte işyerlerini ziyaret ediyoruz. Diyoruz ki, Boluspor hepimizin, bu şehrin marka değeri. Gelin elinizi cebinize atın. O sene bu sene olabilir. Öyle olsun istiyoruz. Diğer yıllardan çok daha fazla bir katkı yapmanızı bekliyoruz diyoruz. Dönüşleri de Sayın valimize yapacaklar. Dönüşler olacak tabii. Bu işin şakası olur mu?''

CHP'ye geçen belediyede işçi kıyımı başladı!Gündem

ÜSTÜ KAPALI TEHDİT: YARIN ÖBÜR GÜN KAPIMIZA GELDİĞİNİZDE ZORLUK YAŞABİLİRSİNİZ

Özcan, "Artık o kapıdan boş dönülmez. Dönülmemesi lazım. Çünkü yarın o kapısına gittiğimiz kişi farklı bir taleple bizim kapımıza geldiğinde güler yüzlü karşılanmak istiyorsa ki istiyordur, herhalde gereğini yerine getirecektir. Sözlerim net anlaşıldı mı bilmiyorum. Bir vali, belediye başkanı, ticaret odası başkanı bir yere gidiyorsa ve oradan bir sonuç alamıyorsa o kişi bizim kapımıza geldiğinde belli konularda çok zorlanabilir demek istiyorum. Akıllı insanlar onlar da yardımcı olacaklardır" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?