banner29

CHP'nin seçim kampanyası FETÖ övücüsüne emanet!

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü olan Necati Özkan'ın FETÖ'nün kapatılan yayın organı STV'de katıldığı bir programda sarf ettiği skandal sözler ortaya çıktı. Özkan, sosyal medya hesabından da FETÖ'ye ve Gezi kalkışmasına övgüler yağdıran bir isim

Siyaset 22.05.2019, 00:07 22.05.2019, 00:48

Seçimlerin yenilenmesi kararı sonras CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun mazbatası iptal edildi. Bu karar sonrası YSK hakkında açıklamalarda bulunan CHP'li İmamoğlu'nu bir gizli el kameralar önünde omzundan çekip arabaya bindirdi.

GİZLİ EL FETÖ KUMPASLARINI ÖVEN NECATİ ÖZKAN MI?

Olayın üstünden haftalar geçti. Gizemini koruyan bu gizli el CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanya direktörü olan ve FETÖ'nün yayın organlarını savunan, FETÖ kumpaslarını öven ve FETÖ lehine açıklamalarda bulunan Necati Özkan'ın eli mi?

Necati Özkan'ın FETÖ'nün yayın organlarını ve FETÖ'nün kumpaslarını öven o paylaşımlar;

Özkan Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ'un tutuklanmasına da destek vermişti.

2014 yılında yapılan yerel seçimleri tartışmalı hale getimeye çalışırken aynı zamanda bugünki seçim usulsüzlüğünün ipuçlarını veriyordu.

FETÖ KANALINDA, FETÖ KUMPASLARINA ÖVGÜ

Necati Özkan'ın, yaptığı skandal açıklamalar da gündemde. Özkan, defalarca FETÖ'nün Türkiye'ye karşı kurduğu alçak bir kumpastan ibaret olan "MİT Tırları"olayına ve kaos yaratma amacı güden Gezi olaylarına sahip çıktı. Özkan, Türkiye'ye karşı kurulan ihanet tezgahlarına karşı durmak yerine "sosyal medya sayesinde haberdar olduk" diyerek sahiplendi.

MİT TIRLARI İHANETİ

Gezi kalkışması ve 17-25 Aralık ihanetinde hevesleri kursağında kalan FETÖ terör örgütü mensupları MİT TIR'larını durdurarak Türkiye'ye karşı büyük bir kumpas kurmuştu.

Yorumlar (1)
Ihsan 2 yıl önce
işte bunlar ekremin fetö cü olduğu gereçeğini çıkarır
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?